منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • | به روز رسانی های موفقیت آمیز Cardano یک سیگنال صعودی برای سرمایه گذاران نهادی است

| به روز رسانی های موفقیت آمیز Cardano یک سیگنال صعودی برای سرمایه گذاران نهادی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| به روز رسانی های موفقیت آمیز Cardano یک سیگنال صعودی برای سرمایه گذاران نهادی است

میزبان دفتر سکه می گوید ارتقای موفقیت آمیز Cardano (ADA) باید توجه سرمایه گذاران نهادی را به خود جلب کند.

در مصاحبه ای با بنجامین کوهن، تحلیلگر همکار، گای می گوید که در آینده نزدیک، سرمایه گذاران به دنبال پروژه های بلاک چین با سابقه اثبات شده برای تکمیل ارتقاهایی مانند هارد فورک Vasyl Cardano خواهند بود. او می‌گوید ارتقای نرم‌افزاری مانند Wasil می‌تواند دلیلی بر این باشد که کسانی که پشت این فناوری هستند افراد مناسبی برای حمایت مالی هستند. او گفت:

فکر می‌کنم سرمایه‌گذاران بلندمدت، به‌ویژه سرمایه‌گذاران نهادی – که کاردانو به وضوح در این زمینه فاقد آن‌هاست – به سمت آن جذب خواهند شد. من فکر می‌کنم هر سرمایه‌گذاری، زمانی که به ارزهای رمزپایه علاقه‌مند باشد، به مواردی مانند اتریوم و کاردانو نگاه خواهد کرد.

او ادامه می دهد:

خب، این بچه ها توانستند این ارتقاهای بزرگ را اجرا کنند و بی عیب و نقص پیش رفتند، و من فکر می کنم این گواهی بر توانایی افرادی است که روی این پروژه ها کار می کنند. اگرچه قیمت هیچ کاری انجام نداده است، من فکر می کنم مسیر کاردانو واقعا مثبت است.

گای می‌گوید که اگرچه عملکرد قیمت ADA اخیراً ضعیف بوده است، او می‌گوید که بخشی از بازار خرس کریپتو است که همان تأثیر را بر اکثر دارایی‌های دیجیتال دارد. گای اضافه کرد:

بدیهی است که هیچ تاثیری روی قیمت نداشته است زیرا بازار نزولی است و می دانید که متأسفانه این اتفاق می افتد، اما فکر نمی کنم این چیزی باشد که زیاد از آن ناراحت شوید. من فکر می کنم این یک بلوک ساختمانی برای آینده است. و البته، ارتقاهایی در راه است.

با توجه به صرافی غیرمتمرکز (DEX) MuesliSwap، هارد فورک Wasil تاثیر قابل توجهی بر عملکرد پلتفرم قرارداد هوشمند داشته است، کارمزدها را تقریباً به نصف کاهش داده و سرعت تراکنش را 10 برابر افزایش داده است.

چارلز هاسکینسون، یکی از خالقان Cardano اخیراً گفت که رقیب اتریوم برای بهبود مقیاس پذیری و کارایی خود به تکامل خود ادامه خواهد داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.