منو سایت

بهمن ارزینجا ارتقا یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهمن ارزینجا ارتقا یافت

توسعه دهندگان Avalanche پلتفرم AvalancheGo، نرم افزار پیاده سازی بلاک چین در زبان برنامه نویسی Go را به “Banff 5” ارتقا داده اند.

این ارتقا برای شبکه Avalanche حیاتی است زیرا یک پروتکل ارتباطی برای بلاک چین های مبتنی بر بهمن (یا زیرشبکه ها) به نام Avalanche Warp Messaging معرفی می کند. این ویژگی به زیرشبکه ها اجازه می دهد تا داده ها و دارایی های رمزنگاری شده را با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا اکوسیستم بلاک چین Avalanche برای توسعه دهندگان مفیدتر شود.

قابلیت همکاری زیرشبکه بهمن

قبل از ارتقا، Avalanche به توسعه دهندگان اجازه می داد تا بلاک چین یا زیرشبکه های سفارشی را برای موارد استفاده مختلف در زبان های برنامه نویسی Go و Rust بنویسند. با این حال، تا کنون، این زیرشبکه‌ها نمی‌توانستند بدون استفاده از پل‌های پیچیده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، که به این معنی بود که تا حد زیادی از یکدیگر جدا می‌ماندند. اینجاست که Banff 5 با پیام‌رسانی Avalanche Warp می‌آید تا به آنچه به عنوان “ارتباطات بومی یکپارچه” بین زیرشبکه‌ها توصیف می‌شود اجازه دهد تا دارایی‌ها یا داده‌ها را در زیر شبکه‌های مختلف منتقل کند.

این به روز رسانی نیاز به زیرشبکه ها برای داشتن پل های مجزا برای ارتباط را از بین می برد. به گفته تیم Avalanche، این مکانیسم پتانسیل استفاده از زنجیره متقابل را نیز اضافه می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.