منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات روزانه را حدس بزنید

بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات روزانه را حدس بزنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات روزانه را حدس بزنید

کافی است یکی از اعضای فعال بازار ارزهای دیجیتال و یا حتی یک علاقه مند به این حوزه باشید، احتمالاً از قبل با نوسانات و انجام تراکنش های روزانه به عنوان راهی برای کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال آشنا هستید. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال وجود دارد. نوسان یکی از روش هایی است که از نوسانات قیمت دارایی برای کسب سود استفاده می کند. لازم است تحلیل فنی و بنیادی خوبی از دارایی و شرایط آن در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید.

برای اینکه بتوانید بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات را انتخاب کنید، باید موارد مختلفی مانند حجم معاملات، ارزش بازار، صرافی هایی که از این دارایی پشتیبانی می کنند، حجم گردش بازار و موقعیت سکه در بازار را با تنظیمات مورد نظر خود بررسی کنید. در ادامه این مطلب از وبلاگ والکس نمونه هایی از بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات و بررسی ویژگی های آن ها را ارائه می دهیم.

نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال

معامله گران از استراتژی های مختلفی برای انجام معاملات فارکس خود استفاده می کنند. نوسان یکی از این استراتژی های معاملاتی است. با کمک این روش، معامله گران می توانند در مدت زمان کوتاهی (چند دقیقه یا چند ساعت) به سود مورد نظر دست یابند. معامله گرانی که از این استراتژی استفاده می کنند معمولاً به دنبال سودهای اندک و سرمایه گذاری های کوتاه مدت هستند. زمانی که تعداد این معاملات افزایش یابد، سود حاصله مبلغ قابل توجهی خواهد بود. به عبارت دیگر ضرب المثل «قطره قطره جمع می شود و دریا می شود» مصداق بارز این مطلب است.

نوسانات و سود

معاملات نوسانی رویه ای بین معامله گرانی است که از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال به نفع خود استفاده می کنند. برای اینکه بتوانید این استراتژی را به خوبی اجرا کنید، باید بدانید که بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان کردن کدامند. همچنین باید بدانید که این فرآیند آسان نیست و باید تجربه و دانش کافی برای انجام صحیح آن را داشته باشید.

نوسان بازار کریپتوکارنسی به معنای سوار شدن بر امواج بالارونده در هنگام تشکیل و سوار شدن بر آنها در انتهای موج است. به عبارت دیگر، یک معامله گر خوب پس از شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات و دانستن تکنیک های اولیه این عملیات، زمانی که ارز دیجیتال در قیمت پایینی قرار دارد، آن را خریداری می کند و پس از افزایش قیمت، آن را می فروشد و سود کسب می کند.

ویژگی های ارزهای مناسب برای نوسانات

برای به دست آوردن یک نتیجه خوب از معاملات خود، باید بهترین ارز دیجیتال را بشناسید تا متفاوت باشد. به عنوان مثال، سکه های بزرگتر از سکه های کوچکتر مایع بیشتری دارند و آینده پایدارتری دارند. بنابراین بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت را می توان در میان آنها یافت. حال برای اینکه بتوانید بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات را بشناسید باید ویژگی های آن ها را بشناسید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

اهمیت نقدینگی ارزهای دیجیتال بر نوسانات

تیم توسعه پروژه و جامعه آن

به طور کلی افرادی که به عنوان مخاطبان یک پروژه شناخته می شوند تاثیر مستقیم و زیادی بر تعادل قیمت و نوسانات معتبر ارز دیجیتال آن پروژه دارند. زمانی که جامعه حامی این ارز دیجیتال قوی و حرفه ای باشد، احتمال بازه های قیمتی معتبر بسیار بیشتر است و تراکنش های متعادل تری را شاهد خواهیم بود. از سوی دیگر، داشتن کف قیمت معتبر در یک ارز دیجیتال به نوسانات کمک می کند. البته این موضوع در مورد ارزهای دیجیتال که بدون نوسان روند صعودی دارند صدق نمی کند. بنابراین، می توان نتیجه گرفت که برای اینکه بدانید بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات کدام است، باید در مورد جامعه و تیم پروژه ارز دیجیتال مورد نظر تحقیق کنید.

نقدینگی

ارزهای دیجیتالی که نقدینگی خوبی در بازار دارند این امکان را برای کاربران خود فراهم می کنند تا در شرایط مطلوب به موقع وارد و خارج شوند. بنابراین هنگام معامله استراتژی نوسان، مراقب باشید که محاسبات بالا و پایین چقدر می تواند باعث از دست دادن دارایی شما شود.

هنگام انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات، سعی کنید انتخاب نهایی خود را از بین ارزهای شناخته شده و قابل اعتماد با نقدینگی بالا انجام دهید. زیرا در غیر این صورت علاوه بر مشکلاتی که در هنگام ورود و خروج به وجود می آید، احتمال گرفتار شدن در پروژه های پمپاژ و تخلیه نیز وجود خواهد داشت.

توسط تعداد زیادی صرافی پشتیبانی می شود

یکی از عوامل موثر بر نقدشوندگی یک ارز دیجیتال، تعداد صرافی هایی است که از آن ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. در واقع هر چه یک سکه در صرافی های بیشتری معامله شود، می توان نتیجه گرفت که احتمالاً نقدینگی بیشتری خواهد داشت. بنابراین هنگام انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان، به دنبال ارزهای دیجیتالی باشید که توسط چندین صرافی متمرکز و غیرمتمرکز پشتیبانی می شوند. به عنوان مثال، لیست کردن در Binance، Kocoin، UniSwap و غیره. می تواند دلیلی بر اهمیت یک سکه باشد.

انواع ارزهای مناسب برای نوسانات

اکنون که با ویژگی‌های ارزهای دیجیتال مناسب برای نوسانات آشنا شدید، زمان آن فرا رسیده است که با آنها آشنا شوید. به طور کلی، بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات به سه دسته اصلی زیر تقسیم می شود:

ارزهای دیجیتالی که دارای نوسانات زیادی در قیمت خود هستند، از نظر بسیاری از معامله گران و معامله گران، ارزهای نوسانی هستند. اما اگرچه این ارزها برای سرمایه گذاری به روش متغیر مناسب هستند، اما می توانند ریسک های زیادی نیز داشته باشند. به عبارت دیگر مانند یک لبه تیز چاقو است که هنگام کار با آن باید مراقب باشید. در عین حال، توجه خود را از ارزهای دیجیتال پرنوسان که توانایی رشد 1000 درصدی در روز را دارند، منحرف کنید. زیرا نوسان بیش از حد آنها می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.

ارزهای دیجیتال مناسب برای نوسانات

شات کوین و میم کوین نیز از نام های بد این بازار هستند. اما از آنجایی که روش نوسانات یک روش و استراتژی سرمایه گذاری کوتاه مدت است، می توان از این ارزهای رمزنگاری شده به صورت سودآور استفاده کرد. اما این عملیات باید با آگاهی کامل و اصولی انجام شود. در نهایت، شایان ذکر است که بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات را می توان در بین آلت کوین ها نیز یافت.

شیبا اینو

ارز دیجیتال شیبا اینو به عنوان یکی از سکه های موجود در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود که از شرایط امن تری نسبت به همتایان خود برخوردار است. این ارز دیجیتال در سال گذشته رفتار جالبی از خود نشان داد و شرایط ایده آلی را برای سودآوری کاربران فراهم کرد. در همان زمان حجم معادلات او نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافت. با وجود همه این موارد، شیبا اینو همچنان یکی از بازارهای ارزهای دیجیتال است و سرمایه گذاری در آن پر ریسک است.

شیبا اینو بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات است

DogeCoin

یکی دیگر از انتخاب های شما در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات روزانه، ارز دیجیتال Dogecoin است که در دسته هت کوین قرار می گیرد. این ارز دیجیتال توانست به شرایط ایده آل برسد و خود را به عنوان یک ارز دیجیتال خوب معرفی کند. در همان زمان رسانه ها و مطبوعات مختلف نیز تلاش های چشمگیری برای افزایش محبوبیت این پروژه انجام دادند. اما بلاک چین ضعیف و نرم افزار کند آن همچنان یکی از مهم ترین چالش های این پروژه است. با تمام این موارد، Dogecoin می تواند یکی از گزینه های خوب و مناسب برای نوسانات باشد.

اتریوم

یکی دیگر از گزینه های مناسب در مسیر انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات، ارز دیجیتال اتریوم است. البته باید در نظر داشته باشید که با توجه به کارمزدهای بالای شبکه اتریوم، این ارز نمی تواند انتخاب خوبی برای تراکنش های روزانه باشد. اما اگر اتریوم در کیف پول خود دارید، می توانید با استفاده از استراتژی نوسانی با خیال راحت معامله کنید.

شبکه اتریوم یک بلاک چین قدرتمند و پیچیده دارد. به همین دلیل است که این ارز دیجیتال هم برای استفاده روزانه و هم برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت و بلندمدت انتخاب خوبی خواهد بود. علاوه بر این، شبکه بلاک چین آن به طور منظم و مداوم به روز می شود تا بهترین ها را در اختیار کاربران قرار دهد. به همین دلیل است که می توانید ارز دیجیتال اتریوم را به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری مناسب در نظر بگیرید.

اتریوم، یکی از ارزهای مناسب برای نوسانات

تخت پادشاهی

یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین ارزهای دیجیتال در بازار ارزهای دیجیتال که گزینه خوبی برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات است، ترون است. این ارز رمزنگاری شده برای اولین بار در حجم زیادی به گردش درآمد. به همین دلیل است که نتوانسته قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اما می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که به دنبال نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال هستند.

سکه بایننس (Binance Coin)

بیشتر محبوبیت ارز دیجیتال بایننس کوین در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل پشتیبانی کامل صرافی بایننس است. به همین دلیل، بسیاری از معامله گران و تحلیلگران علاقه زیادی به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال نشان می دهند. علاوه بر این، بایننس کوین را می توان به عنوان ارز مناسب برای پرداخت آنلاین و مبادله پول واقعی معرفی کرد. اگر به دنبال بهترین ارز دیجیتال برای نوسان هستید، بایننس کوین نیز می تواند انتخاب مناسب و مطمئنی باشد.

ضربان

قیمت ریپل در مقایسه با ارزهای دیجیتال قدرتمند موجود در بازار بسیار پایین است. این ارز نمی تواند انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری بلندمدت باشد. اما برای سرمایه گذاری با حجم کم و سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب خواهد بود. ارز دیجیتال ریپل نسبت به سایر ارزهای دیجیتال در بازار تأثیر کمتری دارد. به عنوان مثال، زمانی که قیمت بیت کوین و اتریوم کاهش می یابد، احتمال افزایش ریپل وجود دارد. برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات، می توانید ارز دیجیتال ریپل را نیز در نظر بگیرید.

ارز دیجیتال ریپل گزینه مناسبی برای نوسانات است

من گره می زنم

تتر یکی از سکه های پایدار در بازار ارزهای دیجیتال است و ارزش آن همیشه در حدود یک دلار باقی می ماند. به همین دلیل می تواند گزینه سرمایه گذاری خوبی برای معامله گران کشورهایی باشد که ارزش پولی کمتری نسبت به دلار آمریکا دارند. به عنوان مثال، کاربران ایرانی به جای خرید و فروش دلار، می توانند برای کسب درآمد، روی ارز دیجیتال تتر سرمایه گذاری کنند. برای این کار کافی است شرایط دلار در بازار داخلی ایران را در نظر بگیریم. با این تفاسیر، نمونه دیگری از بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات، ارز دیجیتال تتر خواهد بود.

مونرو

مونرو به عنوان یکی از قدیمی ترین ارزهای دیجیتال در دنیای ارزهای دیجیتال، جامعه ای قوی دارد. این ارز دیجیتال نوسانات شدید قیمت را تجربه می کند و ارتباط کمتری با سایر ارزهای دیجیتال دارد. به عبارت دیگر می توان گفت بتای آن منفی است. علاوه بر این، این ارز دیجیتال در بسیاری از صرافی های معتبر پشتیبانی می شود و خرید و فروش آن آسان است. همه این موارد آن را به یکی از بهترین نمونه های ارز دیجیتالی تبدیل می کند که دارای نوسان است.

ارز دیجیتال مونرو برای نوسانات

نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال

نوسان یکی از روش های سرمایه گذاری و سود در بازار ارزهای دیجیتال است. این روش نیز مانند ده ها روش کسب درآمد در این بازار دارای مزایا و معایبی است و اجرای آن نیازمند رعایت نکات مهم و اصول خاصی برای رسیدن به موفقیت است. در واقع اگر بدون دانش و مهارت کافی در این مسیر قدم بگذارید، درست مثل قمار است و ممکن است تمام دارایی خود را از دست بدهید.

بسیاری از تحلیلگران، معامله گران و معامله گران قدیمی و حرفه ای با روش نوسان پول در می آورند و آن را راهی اصولی و معتبر می دانند. به یاد داشته باشید که کسب درآمد از این روش مستلزم دانستن بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات، بهترین صرافی ها، بهترین استراتژی موجود و داشتن عملکرد اولیه است.

coinjournalcryptocointrade