منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023

بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 ضربه سختی خورد. فروپاشی لونا و موج ورشکستگی های پس از آن بسیاری از شرکت های رمزنگاری را تحت تأثیر قرار داد. با این حال، همیشه این امید وجود داشت که وضعیت بهتر شود. با یادآوری آنچه تاریخ به ما آموخته است، متوجه می شویم که باید به سال 2023 نگاه کنیم. زیرا پس از هر زمستان سخت بهار می آید.

در این مقاله، تعدادی از ارزهای دیجیتال را بررسی کرده‌ایم که معتقدیم در سال 2023 در حال افزایش هستند. مشخصات و طعم

بیت کوین (BTC)

بحث های جاری در مورد “ارزش واقعی بیت کوین” در سال 2022 تشدید شده است. توکن BTC معروف ترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال است، اما سال سختی را سپری کرد که ارزش آن از نظر قیمت به شدت کاهش یافت. سوال بزرگ این است که آیا این روند نزولی اخیر ادامه دارد یا خیر. برخی از مردم بیت کوین را به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای خرید در اواخر سال 2022 در نظر می گیرند زیرا می تواند با قیمت فعلی خود معامله خوبی باشد. از سوی دیگر، برخی بر این باورند که سقوط بیشتری خواهد کرد و این سوال را مطرح می‌کنند که آیا بیت‌کوین ارزش ذاتی کافی برای صعود به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی بیش از 60000 دلار دارد یا خیر.

با این حال، بیت کوین همیشه بزرگترین ارز دیجیتال در بازار و محبوب ترین در بین آنها بوده است. از سوی دیگر، بازار ارزهای رمزپایه همیشه تا حد زیادی از بیت کوین پیروی کرده است، بنابراین اگر سال سبزی در پیش است، رشد بیت کوین به سطوح قبلی و حتی بیشتر اضافی نیست.

اتریوم (ETH)

دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، اتر، که مبتنی بر شبکه بلاک چین اتریوم است، دومین مورد در لیست ما است. اتریوم بزرگترین میزبان قراردادهای هوشمند و پروژه های DeFi است، بنابراین در زمان نگارش این مقاله حدود 24.75 میلیارد دلار سرمایه در پروژه های DeFi در این شبکه قفل شده است. اتریوم همچنین در نیمه دوم سال 2022 به دلیل به روز رسانی “ادغام” خود، که شبکه را به اجماع اثبات سهام سوق داد، سرفصل های زیادی را به خود اختصاص داد. این به روز رسانی مصرف برق شبکه را تا 99 درصد کاهش داد و هزینه تراکنش ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد. این پیشرفت ها استفاده و کاربرد اتریوم را افزایش می دهد. از سوی دیگر، سال 2023 با به روز رسانی های دیگری برای این شبکه همراه خواهد بود که ممکن است منجر به رشد بیشتر قیمت اتریوم شود. با این حال، ETH در سال 2022 مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی آسیب دید و بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داد.

خرید اتریوم در Arzinja

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو (SHIB) از زمانی که برای اولین بار در سال 2021 به عنوان یک میم سکه منتشر شد، توسط برخی به شدت مورد تمسخر قرار گرفته است، اما توسط دیگران بسیار تحسین شده است. شاید بتوان گفت دلیل این انتقادات و تمسخرها نبود هدف مشخص و کاربردی بوده است. با این حال، شیبا همچنان قاتل دوج کوین نامیده می شود و از زمان راه اندازی آن قدردانی زیادی از خود نشان داده است.

شیبا مطمئناً در آینده شاهد نوسانات بیشتری به عنوان حامیان شیبا خواهد بود و کسانی که به دنبال سود سریع هستند به دنبال سرمایه گذاری در آن هستند. اما اینکه آیا در سال جدید رشد خوبی خواهد داشت یا خیر بستگی به اخبار نهنگ یا نظر سرمایه گذاران بی ثبات آن دارد.

اما دلیل اصلی اضافه شدن شیبا اینو به لیست ما ورود آن به متاورس با Shiberse است، متاورزی که برای زندگی در شیبا اینو (سگ) مناسب است. Shibers یک بازی کسب درآمد خواهد بود که طبق گزارش های اخیر با موتور بازی سازی Epic Game یعنی Enrile Engine 5.1 ساخته خواهد شد. با توجه به تصاویر منتشر شده، این دنیای متا دارای جزئیات گرافیکی بالایی است که پتانسیل جذب کاربران بسیاری را دارد. بنابراین، سال 2023 می تواند سال خوبی برای ارتش شیبا اینو باشد.

خرید شیبا اینو در ارزینجا

چند ضلعی (MATIC)

Polygon (MATIC) باید آینده درخشانی به عنوان یک رقیب اتریوم داشته باشد. این پروژه یک راه حل مقیاس پذیری سطح 2 است که می تواند زنجیره های جانبی را به موازات بلاک چین اتریوم برای مقیاس پذیری بیشتر اجرا کند. Polygon در سال 2020 به صرافی OpenC NFT اضافه شد و جایگزین ارزان‌تری برای اتریوم برای میزبانی توکن‌های غیرقابل تعویض است. Polygon از نزدیک با اتریوم کار می کند و EVM دانش صفر جدید آن (معروف به zkEVM) می تواند موتور واقعی ای باشد که اتریوم را مقیاس پذیرتر می کند.

Polygon پل پیشرو اتریوم در Total Value Locked (TVL) است که با بیش از 3 میلیارد دلار ارزش قفل شده از Arbiterum، Optimism، Nair Protocol و Phantom پیشی گرفته است. Polygon سابقه همکاری خوبی دارد و به برنامه شتاب دهنده دیزنی اضافه شده است. همچنین اخیراً با Kocoin و Nubank (یک بانک فین‌تک در برزیل با 70 میلیون مشتری) همکاری کرده است، در حالی که قبلاً با Starbucks و Meta Inc. نهایی شدند. این پروژه گفت که حتی با وجود بازار نزولی فعلی، همچنان به جذب توسعه دهندگان با بیش از 53000 قرارداد هوشمند در شبکه ادامه می دهد. این رقم از ابتدای سال 2022 تاکنون هشت برابر شده است.

خرید پالیگان در ارزنج

ریپل (XRP)

ریپل درگیر یک نبرد قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است. توسعه دهندگان ریپل ادعا کردند که فروش اجرایی XRP مشابه فروش اوراق بهادار است و باید توسط قوانین مربوطه کمیسیون بورس تنظیم شود. SEC پرونده خود را در دسامبر 2020 شروع کرد، به این معنی که XRP برخلاف سایر توکن ها در سال 2021 به بازار صعودی سقوط کرد. این سکه حتی از صرافی هایی مانند Coinbase حذف شد و در نتیجه سرمایه گذاران بیشتری از آن دور ماندند.

مدیران و تیم حقوقی ریپل اخیراً بسیار خوشبین بوده اند و به نظر می رسد فکر می کنند SEC هیچ استدلالی ندارد. اگر ریپل موفق به پیروزی شود، می‌توان انتظار یک رالی قوی را از این سکه در سال 2023 داشت.

خرید ریپل در ارزنج

از کجا ارز دیجیتال بخریم؟

برای خرید ارزهای رمزنگاری شده وارد شده و 400 ارز دیجیتال دیگر، می توانید عضو صرافی ارزینجا شوید و پس از تکمیل فرآیند احراز هویت، معامله را شروع کنید. اگر قصد سرمایه گذاری طولانی مدت دارید، پیشنهاد می کنیم یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب انتخاب کنید و ارز دیجیتال خود را به آن انتقال دهید. با این حال، در صورت تمایل، می توانید ارز دیجیتال خود را در کیف پول داخلی صرافی ارزینجا که توسط کیف پول های سرد پشتیبانی می شود، ذخیره کنید. همچنین اگر می خواهید ارزهای دیجیتال را به یکدیگر مبادله و تبدیل کنید، قابلیت مبادله ارز ارزینجا. تنها 0.3 درصد هزینه در اختیار شماست. در صورت بروز مشکل و هرگونه سوال می توانید با واحد پشتیبانی صرافی زنده تماس بگیرید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.