منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنکمن فرید انتقال وجوه مرتبط با آلامدا را رد کرده است

بنکمن فرید انتقال وجوه مرتبط با آلامدا را رد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنکمن فرید انتقال وجوه مرتبط با آلامدا را رد کرده است

سام بنکمن-فرید علیرغم اینکه در حبس خانگی و تحت نظارت پلیس است، همچنان به تیتر خبرها تبدیل شده است. به عنوان مثال، او اکنون مظنون به انتقال وجوه از یکی از شرکت های منحل شده خود است.

پس از ادعاهایی مبنی بر اینکه سام بنکمن-فرید از کیف پول های Alameda Research برداشت کرده است، او در توییتر این ادعاها را رد کرد. بنکمن-فرید اظهار داشت که او کسی نیست که این معاملات را انجام می دهد. او توییت کرد:

من هیچ یک از این وجوه را جابه جا نمی کنم و نمی توانم. من دیگر به دارایی ها دسترسی ندارم.”

فرید بانکمن

توییت سام بنکمن فرید

آیا بنکمن فرید دارایی ها را جابه جا کرده است؟

چند روز پس از آزادی Benkman-Fried با وثیقه 250 میلیون دلاری، کیف پول‌های رمزنگاری مرتبط با ورشکستگی Alameda Research در حال جابجایی وجوه با استفاده از میکسرهای ارز دیجیتال برای پوشاندن آثار تراکنش‌ها بودند. طی چند روز گذشته، محققان بلاک چین جریان وجوهی را مشاهده کرده‌اند که به نظر می‌رسد به کیف پول‌های دیجیتال متعلق به Fried Bankman مرتبط است. بر اساس ابزار ردیابی داده Arkham Intelligence، این تراکنش ها در مجموع بیش از یک میلیون دلار بوده است.

متصل: میکسر ارز دیجیتال چیست؟

در این هفته، بیش از 1.7 میلیون دلار ارز دیجیتال که در کیف پول های مرتبط با Alameda Research نگهداری می شد، از طریق صرافی ها و میکسرهای ارزهای دیجیتال منتقل شد. یک گزارش نشان می دهد که آدرس کیف پولی که با 0x64e9 شروع می شود، بیش از 600 اتر (ETH) را از کیف پول های متعلق به Alameda دریافت کرده است. داده‌های تراکنش زنجیره‌ای نشان می‌دهد که برخی از وجوه با USDT رد و بدل شده است، در حالی که بقیه به یک سرویس میکسر رفته است. در همین حال، ادعاهای دیگری مبنی بر اینکه Bankman Fried تراکنش های جدیدی انجام داده است که در نهایت حدود 700000 دلار در ارز دیجیتال نقد شده است، ظاهر شد.

دادستان های فدرال در حال تحقیق هستند

بلومبرگ گزارش می دهد که این معاملات غیرعادی توجه دادستان های فدرال در ایالات متحده را به خود جلب کرده است که قصد دارند تحقیقاتی را آغاز کنند. مقامات ناحیه جنوبی نیویورک که تنها ماه گذشته علیه بنکمن-فرید به دلیل نقشش در سقوط FTX متهم شدند، در تلاشند تا دریابند که چه کسی دارایی های مورد بحث را مدیریت می کند.

هر روز بحث بی پایان FTX مسیر جدیدی به خود می گیرد و آخرین انتقال دارایی برای از بین بردن تمام آنچه از این کیف پول های رمزنگاری باقی مانده است برای جامعه نگران کننده است. شرایط وثیقه سام بنکمن-فرید در حال حاضر او را از انجام معاملات مالی بیش از 1000 دلار بدون اجازه دادگاه منع می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.