منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بلاک چین کاردانو در حال حاضر ۷ میلیون توکن خاص خود را دارد

بلاک چین کاردانو در حال حاضر ۷ میلیون توکن خاص خود را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بلاک چین کاردانو در حال حاضر ۷ میلیون توکن خاص خود را دارد

بلاک چین کاردانو به نقطه عطف جدیدی رسیده است زیرا اکنون 7 میلیون توکن خاص خود را دارد. طبق گزارش pool.pm، تعداد دارایی های محلی استخراج شده در بلاک چین کاردانو به 7,055,456 رسیده است.

در ماه سپتامبر، U.Today گزارش داد که بلاک چین کاردانو به نقطه عطف 6 میلیون دارایی اختصاصی رسیده است. دارایی های بومی Cardano و NFT ها از نظر فناوری مشابه هستند زیرا هر دو دارایی های بومی هستند که می توانند با استفاده از گره Cardano CLI ایجاد شوند. با محدود کردن جزئیات خاص، برخلاف دارایی‌های قابل تعویض طبیعی که می‌توانند از میلیون‌ها توکن قابل تعویض تشکیل شوند، یک NFT یک دارایی طبیعی منفرد است که تغییرناپذیر است و برای همیشه در بلاک چین وجود دارد. برای اینکه یک دارایی داخلی به عنوان یک NFT در نظر گرفته شود، باید استانداردهای بیشتری را رعایت کند.

در سال 2020، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، پیشرفتی را که اکنون در بلاک چین کاردانو مشاهده می شود، پیش بینی کرد. این برنامه “صدها دارایی، هزاران dApps، هزاران پروژه جالب و هزاران ابزار منحصر به فرد و مفید” را پیش بینی می کند. اگرچه پیش‌بینی دارایی‌ها از میلیون‌ها توکن بومی در بلاک چین فراتر رفته است، کاردانو هنوز نمی‌تواند با dApps همگام شود. اجرای هارد فورک آلونزو در سپتامبر 2021 عملکرد قرارداد هوشمند را راه اندازی کرد که توسعه dApps را امکان پذیر کرد. طبق آخرین آمار ارائه شده توسط بنیاد IOG، حدود 106 پروژه در Cardano راه اندازی شده است، در حالی که 1146 پروژه در مراحل مختلف توسعه هستند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، پروتکل Indigo استیبل کوین IUSD را راه اندازی کرده است که طبق گزارش ها، اولین مورد از نوع خود در بلاک چین کاردانو است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)