منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بلاک چین و توکن جدید هاسکینسون به زودی منتشر خواهد شد

بلاک چین و توکن جدید هاسکینسون به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بلاک چین و توکن جدید هاسکینسون به زودی منتشر خواهد شد

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو و مدیر عامل IOG، روز جمعه در رویدادی در دانشگاه ادینبورگ در اسکاتلند اعلام کرد که IOG، شرکتی که پشت بلاک چین کاردانو قرار دارد، یک بلاک چین مبتنی بر حریم خصوصی و حفاظت از داده ها و توکن آن راه اندازی می کند. این بلاک چین که Midnight نام دارد، یکی از زنجیره های جانبی کاردانو است و قراردادهای هوشمند دانش صفر را ارائه می کند. این بلاک چین به طرفین اجازه می دهد بدون افشای هیچ گونه اطلاعات شناسایی، با یکدیگر معامله کنند. توکن موجود در این بلاک چین Dust نام خواهد داشت.

هاسکینسون گفت که بلاک چین حریم خصوصی کاربر را حفظ می کند و به مقامات اجازه می دهد در صورت مجوز به سیستم دسترسی داشته باشند. هاسکینسون با استناد به بلاک چین‌های متمرکز بر حریم خصوصی مانند ZCash و Monero، گفت که Midnight با زبان برنامه‌نویسی پذیرفته‌شده‌تر ساخته می‌شود تا به طیف وسیع‌تری از توسعه‌دهندگان اجازه دهد تا در شبکه بسازند. Midnight هنوز در حال توسعه است و IOG اعلام کرده است که تا سال 2023 به ارائه به‌روزرسانی‌ها ادامه خواهد داد.
آمورگو، یک نهاد کاردانو، همچنین اولین استیبل کوین با پشتوانه فیات را در روز جمعه به شبکه معرفی کرد. این استیبل کوین USDA نام دارد و در سه ماهه اول سال 2023 راه اندازی خواهد شد. ADA، توکن بومی Cardano، پس از ثبت سودهای متوسط ​​در آخر هفته، در 24 ساعت گذشته با 6.7 درصد کاهش به 0.30 دلار رسیده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)