منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بلاک چین ورشکسته اطلاعات مالی خود را فاش می کند

بلاک چین ورشکسته اطلاعات مالی خود را فاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بلاک چین ورشکسته اطلاعات مالی خود را فاش می کند

شرکت رمزنگاری ورشکسته BlockFi اعلام کرد که اطلاعات مالی خود را در روز چهارشنبه منتشر خواهد کرد. این اطلاعات دارایی ها، بدهی ها و پرداخت های انجام شده قبل از ثبت ورشکستگی را پوشش می دهد.

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال بلاک چین در 9 ژانویه اعلام کرد که اطلاعات مربوط به وضعیت مالی خود را در 11 ژانویه منتشر خواهد کرد. این اطلاعات در مورد کلیه دارایی ها و بدهی ها و پرداخت های انجام شده به افراد داخلی و سایر اشخاص قبل از ورشکستگی ارائه می دهد. این شرکت همچنین سندی را منتشر کرد که اطلاعات مهمی را “با پیشینه و زمینه تاریخی قابل توجه” در اختیار ذینفعان قرار می دهد. این سند از پیشرفت بلاک چین از روز اول جلسه صحبت کرد و اشاره کرد که با 106 خریدار داخلی و بین المللی بالقوه تماس گرفته است.

Blockify همچنین به فروپاشی FTX و تأثیر آن بر شرکت و سهامداران آن اشاره کرد. او 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد و این واقعیت که FTX حدود 400 میلیون دلار برای کمک به blockfay آزاد کرد به ثبات او کمک کرد. سقوط FTX آخرین میخ در تابوت برای Blockfy بود که از آن زمان در حال بازسازی مجموعه خود است. از آن زمان به‌روزرسانی‌های کوچکی منتشر شده‌اند و ذینفعان از نزدیک این روند را زیر نظر دارند.

بلاک چین در ماه نوامبر پس از سقوط FTX اعلام ورشکستگی کرد و گفت که بر پرداخت بدهی خود و تلاش برای بازیابی پول نقد تمرکز خواهد کرد. این شرکت به لیست بدنام شرکت هایی پیوست که در سال 2022 بسته می شوند و بیش از 100000 طلبکار دارند.
توییت اخیر این شرکت خبر بزرگی در مورد اعلام تجدید ساختار آن در نوامبر گذشته است. در این توییت، بلاک چین فاش کرد که ۲۵۶.۹ میلیون دلار پول نقد دارد. این مبلغ به شرکت ورشکسته اجازه داد تا عملیات خاصی را در طول فرآیند بازسازی انجام دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.