منو سایت

بلاک چین از مدیر عامل FTX شکایت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بلاک چین از مدیر عامل FTX شکایت کرد

شرکت مسدود کردن (BlockFi) که در زمینه وام دهی ارز دیجیتال فعال است، در دعوای حقوقی خواستار سهام این شرکت است رابین هود (Robinhood) که سام بانکمن-فرید به عنوان وثیقه وام دریافتی در اختیار این شرکت قرار داده است.

طبق پرونده SEC، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل صرافی شکست خورده FTX، دارای 56.2 میلیون سهم از سهام عادی کلاس A (حدود 7.6٪ از کل) است. سهام) سهام شرکت رابین هود است.

این سهام اکنون موضوع شکایتی است که توسط Blockfy در دادگاه نیوجرسی ارائه شده است، ساعاتی پس از تشکیل پرونده ورشکستگی. Emergent Fidelity (متعلق به مالک صرافی FTX) و ED&F Man Capital Markets نیز در این مورد نام دارند. با توجه به محتویات پرونده، این شرکت ها به تعهدات خود در خصوص واگذاری دارایی های مشخص شده به درستی عمل نکرده اند.

پس از اینکه اورژانت نتوانست بدهی خود را پرداخت کند، Blockfy تلاش کرد وثیقه تحت قرارداد را ضبط کند، اما EDFM به عنوان یک کارگزار از انتقال مالکیت وثیقه به Blockfy خودداری کرد.

بر اساس پرونده های ورشکستگی، BlockFi راه درازی برای پرداخت بدهی تقریباً 1 تا 10 میلیارد دلاری خود دارد، حتی اگر سهام شرکت را در رابین هود به دست آورد. اعتقاد بر این است که این شرکت حدود 100 هزار طلبکار دارد.