منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بزرگترین فروشگاه زنجیره ای آفریقای جنوبی بیت کوین را می پذیرد

بزرگترین فروشگاه زنجیره ای آفریقای جنوبی بیت کوین را می پذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بزرگترین فروشگاه زنجیره ای آفریقای جنوبی بیت کوین را می پذیرد

بزرگترین فروشگاه زنجیره ای آفریقای جنوبی بیت کوین را می پذیرد

یکی از بزرگترین سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای آفریقای جنوبی (Pick n Pay) به مشتریان این امکان را می‌دهد تا صورتحساب‌های خود را با ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت‌کوین پرداخت کنند. این پیشنهاد 39 فروشگاه این شرکت را در سراسر کشور پوشش می دهد. مرکز ملی حمایت از کودکان نیز با اجازه دادن به مردم برای اهدای ارزهای دیجیتال خود کمک کرد.

Pick n Pay ماه ها پیش هنگامی که آن را در ده فروشگاه خود آزمایش کرد، به گزینه پرداخت جدید اشاره کرد. طبق پوشش اخیر، این سرویس اکنون فعال است و در مجموع به 39 فروشگاه گسترش یافته است.

این شرکت با Electrum و CryptoConvert برای پذیرش این کلاس دارایی شریک شده است. این شرکت توضیح داد که مشتریان می توانند با استفاده از بیت کوین لایتنینگ فوراً هزینه مواد غذایی خود را پرداخت کنند:

تراکنش به آسانی و ایمن است که کشیدن یک کارت بدهی یا اعتباری. مشتریان یک کد QR را از برنامه اسکن می کنند و نرخ تبدیل را در تلفن هوشمند خود در زمان معامله دریافت می کنند. هزینه خدمات در هر تراکنش حداقل است، به طور متوسط ​​70 سنت برای مشتری هزینه دارد و کمتر از 30 ثانیه طول می کشد.

بنیانگذار CryptoConvert ادعا می‌کند که پرداخت‌های رمزنگاری هنوز در مراحل ابتدایی خود در آفریقای جنوبی هستند. با این حال، ارزهای دیجیتال در بین مردم محلی بسیار محبوب شده اند و چنین اقداماتی می تواند به توسعه آینده شبکه پولی محلی کمک کند.

سازمان دیگری که ارزهای دیجیتال را به عنوان ابزار پرداخت پذیرفته است، مرکز ملی حمایت از کودکان است. این شرکت به نیروهای Giving-Blocks پیوسته است تا به اولین غیرانتفاعی در هانتسویل تبدیل شود که کمک های مالی دارایی های دیجیتال را می پذیرد.

دارایی های پشتیبانی شده بیش از 90 ارز دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین و اتریوم هستند. این موسسه اعلام کرد کسانی که ترجیح می دهند کمک های خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهند از تخفیف مالیاتی بهره مند خواهند شد.

برای ما، این معادل کمک پولی است که به جلسات درمانی برای کودکان، کلاس های والدین، معاینات پزشکی تبدیل می شود. هانا آلدرسون، هماهنگ‌کننده پروژه کریپتو، می‌گوید: «این به امید، شفا و عدالت برای کودکانی تبدیل می‌شود که توسط افرادی که قرار بود از آنها مراقبت کنند آسیب دیده‌اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.