منو سایت

بررسی وضعیت IP Coin (APE).

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی وضعیت IP Coin (APE).

اطلاعیه جایزه StickipCoin [APE] این مورد علاقه زیادی را در جامعه کریپتو ایجاد کرده است. خرید خود توکن همراه با NFT های مرتبط با آن افزایش یافت. با این حال، علاقه به APE چند روز پس از اعلام کاهش یافت. یکی از دلایل کاهش علاقه به APE ها ممکن است کاهش پاداش های سهام است.

طبق داده های ارائه شده توسط Dune Analytics، پاداشی که به ذینفعان داده می شود به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

پاداش IpCoin

علاوه بر این، یکی دیگر از دلایل کاهش علاقه به IpCoin می تواند تاثیر ایجاد شده توسط Binance FUD باشد.

طبق داده های IP DEX، از 11 دسامبر، توکن های IPCoin به شدت تخلیه شده اند. اگرچه حجم فروش گسترده متوقف شده بود، اما افزایش خریدها برای بازگرداندن اعتماد به توکن کافی نبود.

ایپ کوین

تجارت میمون!

فقط توکن پروژه تحت تأثیر قرار نگرفت. مجتمع‌های NFT مرتبط با Ipecoin مانند Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) نیز تحت تأثیر قرار گرفتند.

چیزی که تحت تاثیر قرار گرفت میانگین حداقل قیمت مجموعه BAYC بود. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، کف قیمت ها طی هفت روز گذشته 4.85 درصد کاهش یافته است. میانگین قیمتی که یک NFT با آن به فروش می رسد نیز در مدت مشابه 2.37 درصد کاهش یافته است.

مجموعه MAYC در این بخش نیز تحت تأثیر قرار گرفت. طبق گزارش NFTGO، حداقل قیمت آن 3.7 درصد و میانگین قیمت آن 2.19 درصد در هفت روز گذشته کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل IPcoin

شاخص هایی برای چنین IPcoin

حتی با معیارهای روی زنجیره، Ipcoin خسته به نظر می رسید. آدرس‌های فعال روزانه آن کاهش یافته است که نشان دهنده این واقعیت است که فعالیت در شبکه IPCoin کاهش یافته است. به همین ترتیب، رشد شبکه آن نیز کند شده است. کاهش سرعت رشد شبکه به این معنی است که تعداد کاربران جدیدی که برای اولین بار APE را انتقال می دهند به شدت کاهش یافته است.

قیمت آی پی کوین

این عوامل به کاهش قیمت APE کمک کردند. با توجه به کاهش قیمت ها، نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) نیز کاهش یافت. نسبت MVRV پایین نشان می دهد که اکثر دارندگان توکن را با ضرر می فروشند.

با این حال، تفاوت در نسبت ارزش موقعیت های بلند و کوتاه APE بیشتر شد. این نشان می‌دهد که دارندگان قدیمی که توکن را برای مدت طولانی‌تری نگه داشته‌اند، در صورت فروش توکن‌های خود همچنان می‌توانند سود ببرند.

ایپ کوین

با این حال، باید دید که آیا دارندگان APE در درازمدت تسلیم فشار فروش خواهند شد یا از این طوفان خارج خواهند شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.