منو سایت

بررسی وضعیت Arzinja Shiba Inu

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی وضعیت Arzinja Shiba Inu

نگاهی به شاخص‌های زنجیره شیبا اینو (SHIB) یک احساس صعودی ایجاد کرده است، زیرا اکثر آنها نشانگر تغییر روند در آینده نزدیک هستند. بر اساس آمار CryptoQuant، شاخص قدرت نسبی شیبا (RSI) و شاخص استوکاستیک آن در موقعیت های فروش بیش از حد قرار داشتند. این موضوع می تواند یک سیگنال صعودی باشد که قیمت را در روزهای آینده بالاتر خواهد برد. ذخایر ارزی SHIB در صرافی ها نیز رو به کاهش بود که نشان دهنده کاهش فشار فروش بود.

همچنین شایعه ای در مورد شیبا اینو وجود دارد. به گزارش شیبا نیوز، انتظار می رود SHIB در آینده نزدیک با آمازون شریک شود. این اعلامیه می‌تواند سرنوشت SHIB را برای همیشه تغییر دهد. اگرچه تاکنون هیچ چیزی تایید نشده است، اما این همکاری می تواند تا سال 2023 رسمی شود. این اعلامیه توانست علاقه نهنگ ها را به شیبا افزایش دهد، زیرا این توکن در لیست ارزهای رمزنگاری شده توسط 500 نهنگ برتر اتریوم در 24 ساعت گذشته قرار داشت. این به روز رسانی نشان دهنده اعتماد نهنگ ها به SHIB است.

با توجه به سوزاندن 106780540 توکن SHIB در هفت روز گذشته، نرخ سوزاندن توکن این میم کوین نیز بالا بوده است. این یک سیگنال مثبت بود زیرا ویژگی‌های کاهش تورم را برای SHIB منعکس می‌کرد.

نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی شیبا (MVRV) طی هفت روز گذشته به میزان قابل توجهی کمتر بوده است. این می تواند نشانه ای از سقوط بازار باشد. علاوه بر این، اخیراً حجم معاملات این میم کوین نیز افزایش یافته و سرمایه‌گذاران را امیدوار کرده است. با این حال، رشد شبکه شیبا اینو کند شده است، که یک پرچم قرمز بود.

تحلیل شیبا

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.