منو سایت

بررسی قیمت ADA تجزیه و تحلیل Arzindza Cardano

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی قیمت ADA تجزیه و تحلیل Arzindza Cardano

توکن کاردانو (ADA) در 30 دسامبر به 0.239 دلار به پایین ترین سطح دو ساله خود رسید. با این حال، از آن زمان به بعد، Cardano افزایش مداومی را تجربه کرد و قیمت را در زمان انتشار به 0.264 دلار رساند. ADA در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات حدود 250 میلیون دلار حدود 5 درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند. در ادامه کاردانو را تحلیل خواهیم کرد.

تحلیل کاردانو از نمودار روزانه

نمودار 1 روزه نشان می دهد که کاردانو از اواسط آگوست 2022 در روند نزولی قرار داشته است. تنها از ابتدای دسامبر، توکن ADA حدود 25 درصد کاهش یافته است.

در حالی که میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) هدف اولیه 0.291 دلار است، ADA باید به بالای 0.33 دلار برسد تا از روند نزولی خارج شود. بنابراین، حرکت امروز می تواند یک حرکت نوپا برای گاو نر باشد. اندیکاتور MACD چند روز پیش یک کراس اوور صعودی را نشان داد که نشان دهنده افزایش فشار خرید است. در همین حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 46 قرار دارد و پس از گذراندن بیشتر نیمه دوم دسامبر در قلمروی بیش از حد فروش، اکنون در قلمروی خنثی قرار دارد.

تحلیل کاردانو

نمودار روزانه Cardano/USD

تجزیه و تحلیل ADA نمودار 4 ساعته

کاردانو در برابر منطقه مقاومت کلیدی در 0.266-0.271 دلار ضعیف عمل کرد. برای سرمایه گذاران ADA، این سیگنال می تواند اولین گام مهم برای به چالش کشیدن سطح 0.28 دلار باشد. پس از آن، مهمترین مقاومت در ناحیه 0.30-0.291 دلار است. تنها در صورت شکست کاردانو می تواند افزایش یابد و ضربه نهایی را به روند نزولی وارد کند.

قیمت کاردانو

نمودار 4 ساعته Cardano/USD

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.