منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی داده ها برای چنین ارز دیجیتال یک اینچی (1 اینچ)

بررسی داده ها برای چنین ارز دیجیتال یک اینچی (1 اینچ)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی داده ها برای چنین ارز دیجیتال یک اینچی (1 اینچ)

چندین نشانه نشان می دهد که گاوهای نر یک اینچی ممکن است کنترل خود را دوباره به دست آورند. از جمله هشدارهای اخیر WhaleStats که نشان می‌دهد 1INCH جزو 10 توکن برتر از نظر حجم معاملات در بین 1000 نهنگ بزرگ اتریوم است.

یک اینچ

یک اینچ بازگشت فشار خرید را مشاهده می کند

مشاهدات وال استریت نشان می دهد که وان اینچ ممکن است نوسانات بیشتری را تجربه کند. حجم بیشتر انباشته شده توسط نهنگ های اتریوم ممکن است باعث نوسانات بیشتر قیمت شود. این مشاهدات همچنین می تواند جهت آینده قیمت توکن را تعیین کند.

قیمت هر اینچ

نمودار روزانه 1 اینچ / تتر

افزایش پذیرش نهنگ درست در همان زمانی اتفاق افتاد که One Inch خارج از منطقه اوج فروش بود. این فعل و انفعالات با افزایش شاخص جریان پول نیز همراه بود که نشان از انباشت چشمگیر طی چند روز گذشته داشت.

با وجود این مشاهدات و گزارش وال استیت، حجم تراکنش‌های نهنگ‌های اتریوم تاکنون برای افزایش قابل توجه حجم در شبکه کافی نبوده است. این بدان معناست که ممکن است فشار خرید کافی برای یک رالی بزرگ وجود نداشته باشد.

تحلیل یک اینچی

مقدار دارایی های نگهداری شده توسط آدرس های پیشرو

یکی دیگر از معیارهای بحث برانگیز برای One Inch ارسال از آدرس های برتر است. که از اواسط ماه کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که آدرس‌های برتر بیش از یک هفته در فشار فروش نقش داشته‌اند. با این حال، همین شاخص افزایش قوی بین هفته آخر نوامبر و هفته اول دسامبر را تایید کرد.

از سوی دیگر، مشاهدات تأیید می کند که انباشت مطلوبی وجود دارد. به عنوان مثال، شاخص یک اینچ خوابیده که به ارزهای غیرفعال و شلوغ اشاره دارد، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

یک اینچ

نمودار شاخص خفته

با این حال، هنوز مقداری فشار فروش در بازار وجود دارد. به خصوص از آدرس هایی که بین 10000 تا 100000 توکن دارند. به طور کلی، بسیاری از شاخص های One Inch در درجه اول به مثبت اشاره می کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.