منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بحران بازار سهام FTX توسط وزارت تنظیم بازار و SEC در حال بررسی است

بحران بازار سهام FTX توسط وزارت تنظیم بازار و SEC در حال بررسی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بحران بازار سهام FTX توسط وزارت تنظیم بازار و SEC در حال بررسی است

مروری بر تبادل FTX از موسسات ایالات متحده

رگولاتورهای ایالات متحده، وزارت دادگستری (DoJ)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا در حال بررسی صرافی ارزهای دیجیتال FTX هستند. وال استریت ژورنال (WSJ) پنجشنبه گزارش داد که وزارت دادگستری تخلفات، از جمله تقلب را تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد، در حالی که SEC قوانینی را برای محافظت از سرمایه گذاران اجرا خواهد کرد.
به گفته بلومبرگ، SEC و CFTC در حال بررسی رابطه بین FTX.com و FTX US هستند.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، SEC همچنین در حال بررسی رابطه بین صرافی ارزهای دیجیتال FTX و شرکت تجاری آن، Alameda Research است.
گزارش وال استریت ژورنال می‌گوید مقامات SEC با وکلای FTX تماس گرفته‌اند تا اسناد بیشتری را درخواست کنند، اما رگولاتور ممکن است به این زودی پاسخی دریافت نکند، زیرا اکثر کارکنان حقوقی و انطباق FTX سه شنبه شب استعفا داده‌اند.
FTX، صرافی ارزهای دیجیتال که از روز دوشنبه با بحران نقدینگی مواجه شده است، روز پنجشنبه پس از اظهار نظر بایننس در مورد سوء استفاده از وجوه مشتریان توسط FTX و اینکه مشکلات خارج از کنترل یا توانایی آنها بود، از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس کمک مالی کرد.
بلومبرگ به نقل از یک منبع ناشناس گزارش می دهد که FTX با کسری بودجه 8 میلیارد دلاری مواجه است و برای عبور از بحران فوراً به 4 میلیارد دلار نیاز دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.