منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با جزیره ساتوشی آشنا شوید. جزیره ای با کارت اقامت NFT!

با جزیره ساتوشی آشنا شوید. جزیره ای با کارت اقامت NFT!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با جزیره ساتوشی آشنا شوید. جزیره ای با کارت اقامت NFT!

به لطف توکن های NFT ضرب شده، جزیره ساتوشی به زودی می تواند به یک انجمن فعال و پویا تبدیل شود. تابعیت این جزیره به صورت توکن NFT بوده و در حال حاضر در بازارهای ثانویه خرید و فروش می شود. این توکن ها مزایای جالبی دارند.

به گفته والکس و به نقل از Bin Crypto، جزیره لاتارو متعلق به آنتونی ولش و همسرش ترزا است. این جزیره 300 هکتاری که در مجمع الجزایر وانواتو بین فیجی و استرالیا واقع شده است، در 10 سال گذشته محل زندگی این زوج بوده است.

این جزیره در حال حاضر لاتارو نام دارد، اما اعتقاد بر این است که به زودی “جزیره ساتوشیبیشتر سطح این جزیره را جنگل های بارانی بکر پوشانده است. برنامه تبدیل این جزیره به یک شهر هوشمند پایدار با انواع آپارتمان ها و ادارات است.

ولش به رسانه های مختلف گفت که در تلاش برای ساختن یک جامعه واقعی است. او در این باره گفت:

ما به دنبال ساخت و ساز و سود نیستیم.

ولش گفت که شرکای تجاری او جزیره را برای فروش دیدند. ولش پس از به اشتراک گذاشتن برنامه هایش، آگهی را حذف کرد تا با شرکای جدیدش همکاری کند.

موقعیت جزیره ساتوشی
موقعیت جزیره ساتوشی

ولش افزود:

تیم مدت زیادی است که به دنبال مکانی برای این پروژه بوده است. مشکل اصلی پیدا کردن دولتی بود که اجازه استفاده از تراکنش‌های ارز دیجیتال را در مقیاس بزرگ بدهد. اکثر کشورهای جهان به دنبال جمع آوری مالیات هستند، بنابراین تمایل زیادی به توزیع ارز دیجیتال ندارند زیرا نمی توانند آن را کنترل کنند. وانواتو مالیات بر درآمد ناخالص دریافت نمی کند.

پروژه ساتوشی یکی از چندین طرحی است که به دنبال جذب افراد علاقه مند به این حوزه است. پالائو در 5000 کیلومتری شمال شرقی وانواتو قرار دارد. رئیس جمهور پالائو اعلام کرده است که اولین استیبل کوین ملی تحت حمایت دولت در جهان را راه اندازی خواهد کرد. هنوز هیچ نشانه ای از تحقق این طرح وجود ندارد، اما او رسما پروژه جزیره ساتوشی را تایید کرده است.

این جزیره به 21000 سرمایه گذار نیاز دارد و شرط لازم برای خرید زمین و ساخت و ساز در این جزیره گرفتن توکن شهروندی NFT است.

این NFT ها در حال حاضر برای افرادی که در لیست سفید هستند در دسترس هستند. این توکن ها که نشان دهنده انواع مختلف املاک و مستغلات هستند، تاکنون فروش خوبی داشته اند. حتی برخی از آنها چندین بار به OpenC فروخته شده اند.

با جزیره ساتوشی آشنا شوید. جزیره ای با کارت اقامت NFT!

طبق قوانین جزیره ساتوشی، تنها 21000 شهروند در جزیره وجود خواهند داشت، بنابراین تبدیل شدن به یکی از این افراد برای جامعه کریپتو هیجان انگیز خواهد بود. اما جدای از آشپزی و لاف زدن، این توکن ها مزایای دیگری نیز دارند و برای همه کسانی که قصد زندگی، بازدید یا شرکت و دسترسی به رویدادها، نرم افزارها و استخرهای شرط بندی این جزیره را دارند مورد نیاز است.

توکن های NFT شماره 1، 21، 210 و 1000 دارای پرداخت فلزی هستند
توکن های NFT شماره 1، 21، 210 و 1000 دارای پرداخت فلزی هستند

توکن شهروندی NFT جزیره ساتوشی نیز برای دسترسی به متاورس خود به مجوز نیاز دارد.

توکن های شهروندی از تصاویر واقعی جزیره استفاده می کنند
توکن های شهروندی از تصاویر واقعی جزیره استفاده می کنند

طبق اسناد پروژه، در مجموع 21000 توکن NFT شهروندی وجود دارد و 18000 مورد در لیست سفید قرار دارند. 3000 توکن باقیمانده در دسترس DAO است تا به پروژه هایی که نیاز به بودجه دارند داده شود یا در آینده در دسترس جامعه کاربران قرار گیرد.

بین کریپتو