منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین، ارزهای فیات را بین اروپا و آفریقا منتقل کنید

با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین، ارزهای فیات را بین اروپا و آفریقا منتقل کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین، ارزهای فیات را بین اروپا و آفریقا منتقل کنید

زمستان جاری کریپتو و بیت کوین از پذیرش و دسترسی جهانی آنها کاسته نشده است. همکاری جدید بین CoinCorner و Bitnob راه را برای کاربران از تمام قاره‌ها باز می‌کند تا تراکنش‌های فرامرزی شامل چندین ارز فیات انجام دهند.

به طور معمول، انتقال وجوه بین اروپا و آفریقا به یک واسطه شخص ثالث مانند Western Union نیاز دارد که به موسسات متمرکز متکی است. این تراکنش ها اغلب قبل از تایید نیاز به تایید چندین واسطه دارند و به همین دلیل بسیار گران هستند. بانک جهانی تخمین می زند که حواله های ارسالی به کشورهای جنوب صحرای آفریقا تا سال 2020 سالانه 40 میلیارد دلار افزایش می یابد و نیجریه تنها نیمی از این مبلغ را دریافت می کند.

کاربران اکنون می توانند از طریق شبکه لایتنینگ بیت کوین وجوه خود را از بریتانیا و اروپا به کشورهای منتخب آفریقا انتقال دهند. این برنامه که Send Globally نام دارد، به پوند بریتانیا (GBP) یا یورو (EUR) اجازه می دهد تا به ارزهای محلی نیجریه (NGN)، کنیا (KES) و غنا (GHS) تبدیل شود.

از طریق شبکه لایتنینگ، وجوه به طور خودکار به بیت کوین تبدیل می شود، سپس بلافاصله به ارز محلی تبدیل می شود و مستقیماً به حساب بانکی گیرنده واریز می شود.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.