منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با ادامه گسترش Web3، NFT های پورشه در راه هستند

با ادامه گسترش Web3، NFT های پورشه در راه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با ادامه گسترش Web3، NFT های پورشه در راه هستند

پورشه 7500 NFT را برای استفاده در دنیای مجازی ارائه می دهد

شرکت خودروسازی لوکس آلمانی پورشه اعلام کرد که پس از افشای پروژه آینده NFT این شرکت که شامل 7500 خودرو سفارشی شده است، تلاش های Web3 خود را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. پورشه در اطلاعیه ای در 29 نوامبر اعلام کرد که NFT ها در ژانویه در دسترس خواهند بود و به کاربران اجازه می دهند جنبه های مختلف خودرو را از نظر عملکرد و ظاهر شخصی سازی کنند.

آثار هنری این NFT ها توسط طراح و هنرمند سه بعدی پاتریک ووگل طراحی شده است و تمامی قطعات حول محور مدل معروف پورشه 911 می چرخد.لازم به ذکر است که این دارایی های مجازی در Unreal Engine 5 اپیک گیمز طراحی خواهند شد که نشان دهنده ادغام با رایانه شخصی است. بازی ها امکان پذیر است

شبکه 3

این شرکت در کنفرانس Art Basel در میامی در 30 نوامبر نگاهی اجمالی به این پروژه ارائه کرد. در حالی که جزئیات خاصی ذکر نشده است، این شرکت خاطرنشان کرد که مالکان می توانند از خودروها در یک “دنیای مجازی” استفاده کنند، به احتمال زیاد پورشه آن را نوعی متاورس می نامد. به طور گسترده تر، پورشه پیشنهاد می کند که به دنبال افزایش چشمگیر قرار گرفتن در معرض Web3 در آینده است و در این اطلاعیه اشاره می کند که:

هنر دیجیتال تنها یکی از جنبه‌های استراتژی Web3 پورشه است و سازنده خودروهای اسپورت در تلاش است تا پتانسیل فناوری بلاک چین را در فرآیندها و راه‌حل‌های موجود و آینده ادغام کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.