منو سایت

بایننس پشتیبانی از FTX را متوقف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس پشتیبانی از FTX را متوقف کرد

فروش توکن بایننس FTT

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، گفت که شرکت او تمام توکن های FTX خود را خواهد فروخت. ژائو در 6 نوامبر در توییتی گفت که این تصمیم پس از گزارش اخیر گرفته شده است.

چانگ پنگ ژائو طی این توییت توضیح داد که انحلال توکن های مبادله ای FTX با هدف مدیریت ریسک های مرتبط با این توکن است و با اشاره به تجربه دردناک سقوط لونا و تاثیر آن بر بازار، افزود:

ما از افرادی که علیه سایر بازیگران صنعت ارزهای دیجیتال شایعه پراکنی می کنند حمایت نخواهیم کرد.

همانطور که از تجربه ناخوشایند لونا آموختیم، انتقاد از DFT ما فقط مربوط به مدیریت ریسک است. ما از آنها حمایت کردیم اما بعد از مشکلاتی که پیش آمد نمی توانیم وانمود کنیم که شرایط عادی است. ما مخالف کسی نیستیم. اما از افرادی که علیه سایر بازیگران صنعت ارزهای دیجیتال شایعه پراکنی می کنند، حمایت نخواهیم کرد.

تصمیم بایننس برای فروش توکن‌های FTX احتمالاً به دلیل گزارش‌های لو رفته درباره موجودی Alameda است. Alameda که توسط Sam Bankman تأسیس شد، ادعا می کند که میلیاردها دلار از دارایی های Alameda در توکن FTX سرمایه گذاری شده است.

کارولین الیسون، مدیر عامل آلامدا ریسرچ، در تاریخ 6 نوامبر توییت کرد که گزارش ترازنامه منعکس کننده داستان واقعی نیست و اشاره کرد که ترازنامه مورد بحث فقط برای زیرمجموعه ای از نهادهای شرکتی و سایر دارایی های ما به ارزش بیش از 10 میلیارد دلار است. در ترازنامه هستند. سام بنکمن در توییتی از سخنان الیسون حمایت کرد و گفت: “شایعه های بی اساس وجود دارد.”

یکی از سخنگویان بایننس گفت که این شرکت در حال حاضر به روز رسانی در مورد این موضوع ندارد. ژائو نگفت که بایننس چند درصد از این توکن ها را به فروش خواهد رساند، اما فاش کرد که صرافی به دلیل خروج از FTX در سال گذشته، حدود 2.1 میلیارد دلار توکن بایننس USD (BUSD) و FTT دارد.
او افزود که بایننس در تلاش است تا توکن ها را به گونه ای بفروشد که تأثیر آن بر بازار به حداقل برسد و گفت که انتظار دارد فروش توکن ظرف چند ماه انجام شود. تجزیه و تحلیل Anchin نشان داد که نزدیک به 23 میلیون FTT به ارزش حدود 584 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته در آن زمان به بایننس منتقل شد که ژائو آن را به عنوان بخشی از صندوق ذخیره رمزی صرافی تأیید کرد.

5.5 – (2 امتیاز)