منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس در کیف پول های سخت افزاری سرمایه گذاری می کند

بایننس در کیف پول های سخت افزاری سرمایه گذاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس در کیف پول های سخت افزاری سرمایه گذاری می کند

سرمایه گذاری بایننس در کیف پول های سخت افزاری

صرافی ارز دیجیتال بایننس قصد دارد وارد حوزه کیف پول های سخت افزاری شود. این شرکت در 21 نوامبر اعلام کرد که بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر آن، Binance Labs، یک سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave انجام داده است. Ngrave که در سال 2018 تأسیس شد، متخصص در ارزهای دیجیتال نگهدارنده است و مجموعه امنیتی متشکل از سه عنصر اصلی را ارائه می دهد: یک کیف پول سخت افزاری بدون اتصال، یک ابزار پشتیبان گیری کلید Graphene و یک برنامه موبایل Liquid.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه‌های بایننس، خاطرنشان کرد که امنیت یکی از بزرگترین چالش‌ها برای پذیرش رایج ارزهای دیجیتال است. وی گفت: کیف پول‌های نگهبانی یکی از امن‌ترین راه‌ها برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال است.

مدیر سرمایه گذاری بایننس لابراتوار، تایلر زد، افزود: «آزمایشگاه های بایننس از سرمایه گذاری در کیف پول های سخت افزاری نوآورانه هیجان زده است و با Ngrave همکاری می کند تا محصولات کیف پول را برای کاربران خرده فروشی و سازمانی ارائه دهد.

Ngrave اولین ارائه دهنده کیف پول سخت افزاری در مجموعه بایننس Labs نیست. بایننس قبلاً در سال 2018 از طریق برنامه انکوباسیون خود روی Safe Pal سازنده کیف پول سخت‌افزاری سرمایه‌گذاری کرده بود. بایننس همچنین کیف پول SafePal را در پلتفرم خود ادغام کرد و برنامه SafePal Mini را در اکتبر به برنامه خود اضافه کرد. در اوایل نوامبر، بایننس همچنین با سازنده کیف پول سخت افزاری لجر همکاری کرد تا به کاربران بایننس اجازه دهد ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق برنامه لجر با کارت های بانکی خود خریداری کنند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، زمستان جاری ارزهای دیجیتال رشد صنعت کیف پول سخت افزاری را تسریع کرده است زیرا بسیاری از صرافی های متمرکز کریپتو برای حفظ خود تلاش می کنند. برخلاف صرافی ها، کیف پول های سخت افزاری به کاربران این امکان را می دهند که با محافظت از کلیدهای خصوصی، وجوه خود را بهتر کنترل کنند. بر اساس داده‌های چندین مطالعه منتشر شده در جولای، صنعت کیف پول سخت‌افزاری رمزنگاری ممکن است در آینده نزدیک سریع‌تر از صرافی‌های ارزهای دیجیتال رشد کند.

در 14 نوامبر، مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو اعتراف کرد که ممکن است دیگر نیازی به مبادلات متمرکز نباشد زیرا سرمایه گذاران به سمت راه حل هایی می روند که کنترل بیشتری روی آنها دارند. “اگر ما بتوانیم راه حلی ارائه دهیم که به مردم امکان می دهد دارایی های خود را ایمن و به راحتی نگهداری کنند و 99٪ از جمعیت عمومی بتوانند این کار را انجام دهند، مبادلات متمرکز برچیده می شوند یا احتمالاً غیر ضروری خواهند بود.” آنها وجود ندارند

آخرین اخبار اندکی پس از آن منتشر شد که پاسکال گوتیه، مدیر عامل لجر، گفت که کیف پول نرم افزاری متعلق به بایننس TrustWallet باید گزینه ای برای اتصال به کیف پول لجر ارائه دهد تا امنیت بهتری را برای کاربران خود فراهم کند. مدیرعامل این شرکت در 13 نوامبر در توییتی نوشت: در غیر این صورت، دارایی های کاربران ناامن است. گزینه پیوند کیف پول Ledger اساساً به کاربران TrustWallet اجازه می دهد تا کلیدهای خود را به جای تلفن همراه یا رایانه در دستگاه Ledger ذخیره کنند.

یکی از سخنگویان TrustWallet به کوین تلگراف گفت که این پلتفرم قصد دارد به زودی یک به روز رسانی را با قابلیت اتصال به کیف پول سخت افزاری لجر منتشر کند، زیرا این ویژگی برای آنها در اولویت است. نماینده TrustWallet همچنین تاکید کرد که کاربران TrustWallet تا زمانی که رمز عبور یا کلید خصوصی خود را به خاطر بسپارند، توانایی کامل برای دسترسی مجدد به وجوه خود را دارند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)