منو سایت

بایننس به بازار کره جنوبی بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس به بازار کره جنوبی بازگشت

بایننس، غول صرافی کریپتو، دوباره به کره جنوبی نقل مکان می کند زیرا به نظر می رسد اکثریت سهام صرافی محلی Gopax (GOPAX) را به دست آورد. به گزارش وب سایت خبری Crypto Discenter، بزرگترین صرافی متمرکز جهان خریدی را نهایی کرده است که طبق گزارش ها قرار بود در حدود کریسمس سال گذشته بسته شود.

بایننس 41.2 درصد از سهام را از لی جون هانگ، مدیرعامل Gopex خریداری خواهد کرد که پس از نهایی شدن فروش، در بورس باقی خواهد ماند. Gopex در حال حاضر یکی از پنج صرافی برتر ارزهای دیجیتال در کره جنوبی است. بیشتر بازار داخلی تحت سلطه صرافی Upbit است و پس از آن سایر صرافی های محبوب Bithumb، Coinone و Korbit قرار دارند.

دومین حمله بایننس به بازار کره جنوبی

در صورت تایید این خبر، این سرمایه گذاری نشان می دهد که استراتژی چانگ پنگ ژائو برای کره تغییر کرده است. این صرافی متمرکز قبلاً به دلیل استفاده کم و حجم معاملات محدود در استیبل کوین BKRW خود که به وون کره متصل است، عملیات خود را در کره جنوبی به حالت تعلیق درآورده بود. این شرکت در یک پست وبلاگ مورخ 24 دسامبر 2020 نوشت:

پس از بسته شدن صرافی، تیم Binance KR استراتژی خود را بر اساس منابع و تجربیات به دست آمده از راه اندازی یک صرافی محلی ارزیابی می کند.

خرید Gopex ممکن است آخرین فرصت بایننس برای ورود به بازاری باشد که به دلیل محدودیت های سختگیرانه بر اپراتورهای دارایی دیجیتال شناخته شده است. همانطور که گفته شد، کره جنوبی یکی از کشورهایی است که در نقشه راه توسعه بایننس قرار دارد. این صرافی فعالانه اقداماتی را برای گسترش نفوذ خود بر بازار ارزهای دیجیتال در سطح جهانی انجام داده است و مجوزهای نظارتی را در کشورهایی مانند فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، بحرین، امارات متحده عربی، نیوزلند، قزاقستان، لهستان، لیتوانی و قبرس دریافت کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.