منو سایت

بایننس به بازار کره جنوبی بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس به بازار کره جنوبی بازگشت

بازگشت صرافی بایننس به بازار کره جنوبی

صرافی بزرگ ارز دیجیتال Binance با خرید جدید پلت فرم معاملات ارز دیجیتال Gopax به کره جنوبی بازگشت. بایننس اکثریت سهام صرافی Gopax تحت حمایت گروه ارزهای دیجیتال را به دست آورده و پس از خروج از بازار دو سال پیش، دوباره وارد کره جنوبی شده است. این شرکت به طور رسمی در 3 فوریه اعلام کرد که این معامله از طریق یک پروژه سرمایه گذاری که توسط مالی آغاز شده بود، تامین مالی شد که بایننس برای آن یک میلیارد دلار متعهد شد.

مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو خاطرنشان کرد که بایننس نه تنها از کاربران کریپتو، بلکه از صنعت کریپتو نیز محافظت می کند. «ابتکار احیای صنعت برای حمایت از شرکت‌هایی با پتانسیلی که از رویدادهای سال گذشته تأثیر منفی داشتند، ایجاد شد. ما امیدواریم که برداشتن این گام با GOPAX، صنعت کریپتو و بلاک چین را دوباره اختراع کند.

ییبو لینگ، مدیر ارشد بازرگانی بایننس، گفت که بایننس بدون افشای شرایط معامله، موقعیت سهام “قابل توجهی” را در Gopax به دست آورده است. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که بایننس 41 درصد از سهام را از بزرگترین سهامدار گوپاکس، لی جون هانگ، زمانی که قرار بود معامله در سال گذشته اعلام شود، به دست آورد. این خرید چند ماه پس از آن انجام شد که Gopax در نوامبر 2022 در بحبوحه سقوط صرافی FTX، تولید برخی از محصولات را متوقف کرد.

Gopax برداشت اصل و سود سرویس مالی غیرمتمرکز (DeFi) GoFi خود را به دلیل مشکلاتی که توسط وام دهنده ناموفق ارزهای دیجیتال Genesis Global Capital تجربه کرد، به حالت تعلیق درآورده است. قبل از ورشکستگی، جنسیس دومین سهامدار بزرگ Gopax و یک شریک تجاری کلیدی بود که محصول GoFi خود را ارائه می کرد.

بایننس قصد دارد با این خرید، سرمایه جدید را صرف برداشت مشتری و پرداخت سود برای GoFi در صرافی Gopax کند. این ابتکار همچنین با هدف ارتقای آموزش کریپتو و همکاری نزدیک با تنظیم‌کننده‌های کره جنوبی و ذینفعان در دارایی‌های مجازی است. لینگ گفت: «هدف اصلی این معامله، حمایت از مشتریان و اطمینان از این است که مشتریانی که می‌خواهند دارایی‌های خود را خارج کنند، توانایی برداشتن دارایی‌ها را دارند. این کار را بکن، این بود.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.