منو سایت

بایننس انتقال دلار را متوقف خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس انتقال دلار را متوقف خواهد کرد

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، سپرده‌گذاری و برداشت دلار آمریکا را به حالت تعلیق در می‌آورد، این شرکت روز دوشنبه بدون ارائه دلیلی برای این تصمیم اعلام کرد.

ما به طور موقت نقل و انتقالات بانکی به دلار آمریکا را از 8 فوریه متوقف می کنیم. مشتریان متاثر مستقیماً مطلع خواهند شد.»

این شرکت گفت: 0.01 درصد از کاربران فعال ماهانه ما از حواله های بانکی به دلار آمریکا استفاده می کنند و ما سخت در تلاش هستیم تا این سرویس را در اسرع وقت راه اندازی کنیم.

Binance US، بخشی از این شرکت که تحت نظارت شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری است، در توییتی اعلام کرد که تحت تأثیر این تعلیق قرار نگرفته است. بنابراین این حرکت فقط برای مشتریان غیر آمریکایی که پول را به یا از حساب های بانکی دلاری منتقل می کنند، اعمال می شود.

داده‌های Arkham Intelligence نشان می‌دهد که پس از اعلام این خبر، افزایش شدیدی در جریان خروجی از کیف پول‌های رمزنگاری Binance وجود داشت، زیرا میلیون‌ها دلار استیبل کوین مانند Tether و USDC وجود داشت که به صرافی‌های رقیب یا کیف پول‌های جداگانه منتقل شدند.

بر اساس داده های DefiLlama، خروج خالص دلار از بایننس در آن روز بیش از 172 میلیون دلار بوده است. به گفته Arkham، این مبلغ برای شرکتی است که دارایی های رمزنگاری شده آن 42.2 میلیارد دلار است. سخنگوی بایننس گفت:

ما هنوز نسبت به سپرده های خالص کاملاً صعودی هستیم. هنگامی که قیمت ها پس از یک روند صعودی در بازار شروع به کاهش می کنند، جریان خروجی همیشه افزایش می یابد، زیرا هفته گذشته شاهد سود برخی از کاربران بودیم.

بیت کوین در ژانویه بیش از 38 درصد افزایش یافت، بهترین ماه آن از اکتبر 2021. ارز رمزنگاری شده بایننس، BNB، تا حد زیادی تحت تأثیر این اخبار قرار نگرفت و در حدود 328 دلار ثابت ماند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.