منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را صفر کرد

بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را صفر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را صفر کرد

بایننس آمریکا کارمزد معاملات اتریوم را صفر کرد

بایننس مستقر در ایالات متحده، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، تنها شش ماه پس از انجام همین کار برای جفت بیت کوین (BTC) تمام هزینه های معاملاتی اتریوم (ETH) را از پلتفرم های خود حذف کرد.

مدل کارمزد صفر اجازه داد و ستد رایگان برای جفت‌های ETH/USD، ETH/USDT، ETH/USDC و ETH/BUSD را می‌دهد.

بایننس ایالات متحده در یک بیانیه مطبوعاتی که با رسانه های رمزنگاری به اشتراک گذاشته شد، فاش کرد که در ژانویه 2023، رده های قیمتی خود را در یک لایه ادغام می کند. دارایی های ردیف 1 همان قیمت دارایی های ردیف 2 را نشان خواهند داد و سطح تلفیقی به عنوان “خط” شناخته می شود. “.

برایان شرودر، مدیر عامل بایننس آمریکا، گفت که این تغییر یکی از تغییرات این شرکت است که بر “تجربه مشتری” متمرکز شده است. این صرافی به دنبال متمایز کردن خود به عنوان یکی از رهبران کم هزینه صنعت و بازگرداندن اعتماد به اکوسیستم ارزهای دیجیتال است.

این شرکت گفت: “اکنون، بیش از هر زمان دیگری، بسیار مهم است که پلتفرم ها منافع کاربران را در اولویت قرار دهند.”

مدت کوتاهی پس از اینکه رقبای بایننس، کوین‌بیس و رابین هود اعلام کردند که کارکنان خود را اخراج می‌کنند، بایننس و بایننس ایالات متحده، معاملات بیت‌کوین را با کارمزد صفر برای استیبل‌کوین‌ها و جفت‌های استیبل کوین در ماه ژوئن آغاز کردند.

به همین ترتیب، حذف کارمزدهای اتریوم توسط بایننس آمریکا پس از فروپاشی FTX، بزرگترین رقیب بایننس، که گفته می شود صدها میلیون دلار از سرمایه مشتری را از بین برد، رخ می دهد.

Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی Binance، پس از شکست صرافی FTX، اظهارات متعددی را بیان کرد و بایننس را جایگزین جذاب‌تری معرفی کرد. اینها شامل اجرای سند اثبات درخت مرکل و ارتقای مجدد مدل بیت کوین با کارمزد صفر بایننس از ژوئن است.

اگرچه کارمزدها منبع اصلی درآمد شرکت هایی مانند بایننس هستند، اما صرافی های بزرگ اکنون از خدمات سهام استفاده می کنند. Binance America سهام اتریوم را اندکی قبل از ادغام راه اندازی کرد. نرخ بهره سالانه برای سهام Ethereum از 6٪ شروع می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.