منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بانک ها برای قطع روابط با شرکت های ارز دیجیتال تحت فشار هستند

بانک ها برای قطع روابط با شرکت های ارز دیجیتال تحت فشار هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بانک ها برای قطع روابط با شرکت های ارز دیجیتال تحت فشار هستند

مقامات ایالات متحده ظاهرا بانک ها را از ارائه خدمات به صنعت ارزهای دیجیتال منصرف می کنند.

منابع متعدد به کوین تلگراف گفتند که مقامات ایالات متحده به نظر می رسد در حال از سرگیری تکنیک های سرکوب علیه شرکت های رمزنگاری و بانک هایی هستند که به این صنعت خدمات می دهند.

به گفته نیک کارتر، موسس شرکت سرمایه گذاری Castle Island و شرکت اطلاعاتی رمزارز Coin Metrics، استراتژی ادعایی شامل جداسازی سیستم مالی سنتی از بازار ارزهای دیجیتال، با تکیه بر “آژانس های متعدد برای منصرف کردن بانک ها از تجارت با شرکت های رمزنگاری” است. هدف از هدف قرار دادن تجارت کریپتو مانند یک “سیاست بدون بانک” است.

او به کوین تلگراف گفت، این ادعاها بر اساس مکالماتی است که کارتر با مدیران بانک‌ها از جمله بانک‌های سنتی و کریپتو داشته است. کارتر گفت:

به من گفته می شود که آنها با فشار زیادی از طرف فدرال رزرو و FDIC مواجه هستند. بنیانگذاران به من می‌گویند که نمی‌توانند در هیچ کجا حساب بانکی برای استارت‌آپ‌های جدید دریافت کنند.»

او اضافه کرد:

قانون‌گذاران در پشت صحنه رهبران بانک‌ها را تهدید می‌کنند، سپس «راهنمای» عمومی صادر می‌کنند و مدعی می‌شوند که بانک‌ها همچنان در ارائه خدمات ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال به مشتریان آزاد هستند. در واقع، آنها اصلاً آزاد نیستند که این کار را انجام دهند».

دیگر تحولات نظارتی اخیر شامل بیانیه مشترکی است که در 3 ژانویه توسط فدرال رزرو، FDIC و دفتر کنترل کننده ارز منتشر شد که در آن نسبت به خطرات بانک ها درگیر در ارزهای رمزنگاری شده هشدار داد و آنها را تشویق کرد که از انجام این کار خودداری کنند. همچنین ماه گذشته، بایننس اعلام کرد که به دلیل یک سیاست بانکی جدید، فقط تراکنش های دلاری بالای 100000 دلار را پردازش می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.