منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بازی چت واقعیت مجازی چیست؟ آموزش بازی VRChat metaverse

بازی چت واقعیت مجازی چیست؟ آموزش بازی VRChat metaverse

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بازی چت واقعیت مجازی چیست؟ آموزش بازی VRChat metaverse

یکی از بهترین بازی های متاورس VRChat است. این بازی رایگان یکی از قدیمی ترین بازی های متاورس است که اکنون در بین طرفداران متاورس بسیار محبوب شده است. در ضمن کاربران ایرانی هیچ محدودیتی برای انجام این بازی ندارند.

نتیجه ترکیب فناوری بلاک چین و دنیای متاورس، بازی ها و پلتفرم های بازی هستند که به کاربران اجازه می دهند در حین بازی درآمد کسب کنند. بازی چت VR به عنوان یکی از این پلتفرم ها فضایی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند به راحتی با دوستان خود ارتباط برقرار کنند. با انجام این بازی می توانید علاوه بر گشت و گذار با دوستان خود، دوستان جدیدی نیز پیدا کنید. در ادامه این مقاله به معرفی بازی بلاک چین VRChat می پردازیم.

بازی چت واقعیت مجازی چیست؟

بازی VRChat به عنوان یک پلتفرم متاورس بسیار شبیه به بازی Rec Room است. در این بازی می توانید با افراد دیگر در دنیای مجازی ارتباط برقرار کنید. به عبارت دیگر، این بازی یک پلتفرم اجتماعی واقعیت مجازی است. می توانید آواتارهای سه بعدی خود را در بازی چت واقعیت مجازی طراحی کنید. VR Chat یکی از بازی های پرطرفدار دنیای متاورس است که معمولا افراد علاقه مند به برقراری ارتباط و ارتباط با دیگران به دنبال آن هستند.

    VRChat یک پلت فرم ارتباطی است

آواتار سه بعدی که در این بازی طراحی می کنید، شخصیت شما در این دنیای مجازی است. علاوه بر این، تعداد این آواتارها محدود نیست و گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود دارد. به همین دلیل شخصیت های محبوب واقعی یا شخصیت های معروف بازی های کامپیوتری را در دنیای چت بازی های VR خواهید دید. یکی دیگر از نکات جالب در این بازی، دنیاهای متفاوت و جذابی است که خلاق ترین طراحان خلق کرده اند. بازی در محیطی مانند خرید زمین در متاورس طرفداران خود را دارد.

به طور کلی، محیط بازی چت VR شبیه اتاق های گفتگوی قدیمی است. با این تفاوت که می توانید با شخصیتی که بنا به سلیقه خود ساخته اید با دیگران ارتباط برقرار کنید. همچنین، می‌توانید در حین معاشرت با دوستان خود بازی‌های مختلفی انجام دهید. این بازی از زمان معرفی توانسته جایگاه خوبی در میان متاورزهای بازی به دست آورد و اکنون در وب سایت هایی مانند یوتیوب و توییچ به یک نام آشنا تبدیل شده است.

با آشنایی با بازی چت واقعیت مجازی، از استفاده از NFT در Metaverse نیز آگاه خواهید شد. ارتباطات واقعیت مجازی از طریق این بازی تا حد زیادی افزایش یافته است. به همین دلیل است که شرکت‌های بزرگی مانند «NIKE» می‌توانند از طریق «NikeLand» یک استودیوی metauniverse بخرند و NFT محصولات محبوب خود را در آن انجام دهند.

قابلیت فروش NFT در بازی VRChat

راهنمای بازی Metaverse VR Chat

هدف اصلی بازی چت واقعیت مجازی برقراری ارتباط با یکدیگر است. این بازی برای اولین بار در سال 2017 توسط افرادی به نام های Jesse Joudrey و Graham Gaylor طراحی و معرفی شد. در بازی چت واقعیت مجازی، می توانید با دوستان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید یا در صورت تمایل دوست جدیدی پیدا کنید. بسیاری از مردم این بازی را به عنوان یک پلت فرم دوستیابی می بینند. علاوه بر این، باشگاه های مختلفی برای بازی های دسته جمعی وجود دارد که می توانید با دوستان خود سرگرم شوید.

این بازی کریپتو در مقایسه با بازی های مشابه طرفداران بیشتری دارد اما بد نیست بدانید که پشتیبانی هدست Oculus Quest از این بازی به صورت محدود انجام می شود. زیرا این هدست ها دارای مشخصات و ساختار فنی نسبتا ضعیفی هستند که ممکن است در پردازش برخی دنیاها یا شخصیت های بازی با مشکل مواجه شود. در این راستا توصیه می شود در حین بازی از Aquiles Link استفاده کنید تا بتوانید تمامی مطالب را مشاهده کنید.

کاراکترهای بازی VRChat سه بعدی ایجاد کنید

همانطور که می دانید یکی از راه های کسب درآمد در بازار کریپتو، انجام بازی های متاورس و کار در فضای متاورس است. ایجاد NFT و فروش آن در چت VR نیز یکی از این راه ها است. شما می توانید شخصیت خود را مانند خودتان یا هر شخص دیگری که دوست دارید طراحی کنید و دنیایی را که دوست دارید کشف کنید. علاوه بر این، کاراکترهای ایجاد شده توسط کاربر از طیف گسترده ای از حرکات و حالت ها پشتیبانی می کنند. بنابراین، احساسات شما به عنوان یک کاربر VR به طور کامل بر شخصیت مجازی شما اعمال می شود.

کاربران در بازی VRChat

مطابق با آموزش بازی VRChat metaverse خوب است بدانید که کاربران این بازی به سطوح مختلف اعتماد تقسیم می شوند. این تقسیم بندی بر اساس عواملی مانند استفاده از پلتفرم است. در این راستا رتبه های مختلف کاربران را به ترتیب ذکر می کنیم:

شما می توانید با توجه به نحوه استفاده از این بازی، تمام این زیربخش ها را مرور کنید. همچنین خوب است بدانید که آپلود محتوای جدید خود با استفاده از VRChat SDK در مرحله کاربر جدید یا آبی مجاز است.

بازی های گروهی و VRCchat انجام می شود

بازی VRChat metauniverse

بازی VR چت فضایی را برای کاربران خود فراهم می کند تا بدون محدودیت در کنار دوستان واقعی یا مجازی خود باشند و با آنها ارتباط برقرار کنند. جذابیت و محبوبیت بازی Metaverse VR Chat در دوران کرونا افزایش یافت. بسیاری از رویدادهای مربوط به موسیقی، اجرای زنده، برنامه های رقص سرگرمی و آموزش و غیره در این بازی پشتیبانی می شد. کاربران این بازی امکان شرکت در کنسرت های مجازی، اجرای رقص باله و غیره را دارند. و با دوستانشان اوقات خوشی داشته باشند.