منو سایت

بازار ارز دیجیتال دوباره سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بازار ارز دیجیتال دوباره سقوط کرد

سقوط ارزهای دیجیتال

امروز نیز شاهد کاهش ارزهای دیجیتال بودیم. بیت کوین پس از ثبت یک طبقه محلی در 13 اکتبر (21 اکتبر) و ثبت قیمت 18190 دلار، توانست در سه هفته نسبتاً صعودی (البته با شیب اندک) جان تازه ای بگیرد و به اوج قیمت 21480 دلار برسد. این حرکت صعودی امید را در دل بسیاری از سرمایه گذاران زنده کرد، اما پس از گذشت تنها 3 روز، صبح روز سه شنبه، 26 آبان، بازار ارزهای دیجیتال مانند همیشه در یک سال گذشته شاهد یک روز خونین بود و اغلب ارزهای دیجیتال به طور ناگهانی سقوط کردند. قیمت .برخورد کردند

بیت کوین نیز با کاهش 5 درصدی به 19546 دلار سقوط کرد. اما این تنها بخش خوب داستان است زیرا بیشتر آلتکوین های موجود در بازار با کاهش شدید همراه بودند. به عنوان مثال، دوج کوین که در روزهای اخیر با خبر خرید توییتر توسط ایلان ماسک تورم شد، بیش از 10 درصد سقوط کرد یا به عنوان مثال، ارز FTT که ستون فقرات صرافی معروف FTX است. بیش از 25 درصد کاهش یافته است.

اتریوم به عنوان مرکز سبد آلتکوین های بازار نیز از این کاهش در امان نماند و در حال حاضر با کاهش حدود 8 درصدی با قیمت 1454 دلار معامله می شود. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نیز با بیش از 5 درصد کاهش به 970 میلیارد دلار رسید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.