منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این میلیاردر آمریکایی فکر می کند که دولت باید ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

این میلیاردر آمریکایی فکر می کند که دولت باید ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
این میلیاردر آمریکایی فکر می کند که دولت باید ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

این میلیاردر آمریکایی فکر می کند که دولت باید ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

چارلی مانگر، نایب رئیس برکشایر هاتاوی و دست راست وارن بافت، موضع خود را علیه بیت کوین و کل صنعت کریپتو تکرار کرد. این بار، سرمایه گذار میلیاردر آمریکایی از دولت ایالات متحده درخواست کرد که تمام ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کند، زیرا این ارزها بیشتر از اینکه مفید باشند، ضرر خواهند داشت.

دوباره حمله آخور

در یک مقاله نظری که در رسانه‌های بزرگی مانند وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر شد، مانگر ادعا کرد که شرکت‌های خصوصی بررسی‌نشده هزاران ارز دیجیتال منتشر می‌کنند و به شکاف‌هایی در مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده اشاره می‌کند. این دارایی‌های دیجیتال بدون مجوز قبلی دولت برای افشای اطلاعات و به خطر انداختن سلامت اقتصادی کشور به صورت عمومی معامله می‌شوند.

این سرمایه گذار میلیاردر این سطح از سرمایه داری را به جمله ای منسوب به نویسنده مشهور آمریکایی مارک تواین تشبیه کرد: “مین سوراخی در زمین است که دروغگو در بالای آن قرار دارد.”
مانگر با سرزنش فقدان مقررات دولتی، استدلال کرد که چنین دارایی های دیجیتالی نه ارز هستند و نه کالا. او ارزهای دیجیتال را به عنوان قراردادهای قمار در کشوری طبقه بندی می کند که به طور سنتی توسط «دولت هایی که قوانین کافی ندارند» تنظیم می شود. نایب رئیس برکشایر از ایالات متحده خواست تا قانون فدرال جدیدی را برای ممنوعیت ارزهای دیجیتال و جلوگیری از ادامه چنین حوادثی تصویب کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.