منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک هیئت مدیره توییتر را اخراج کرد

ایلان ماسک هیئت مدیره توییتر را اخراج کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک هیئت مدیره توییتر را اخراج کرد

بر اساس اسناد جدید منتشر شده، ایلان ماسک اکنون پس از اخراج ۹ عضو سابق هیئت مدیره، تنها فردی است که در راس توییتر قرار دارد.

در سندی که پس از تکمیل خرید توییتر در 27 اکتبر در SEC ثبت شد، هیئت مدیره توییتر شامل برت تیلور، پاراگ آگراوال، امید کردستانی، دیوید روزنبلات، مارتا لین فاکس (مارتا لین فاکس)، پاتریک پیچت، اگون دوربان ، فی فی لی و میمی آلمایهو منحل شدند.

در بخشی از این سند آمده است:

در 27 اکتبر 2022، پس از اتمام مراحل خرید توییتر توسط آقای ایلان ماسک، وی تنها مدیر توییتر است.

ایلان ماسک در پاسخ به یکی از کاربران توییتر، این وضعیت موقت من میدانستم

پیش از این، ایلان ماسک اعلام کرده بود که توییتر تحت نظارت او بر آزادی بیان، حذف ربات‌های اسپم و حساب‌های جعلی، امکان در حال ویرایش توییت ها و حتی برای تهیه پرداخت رمزنگاری شده تمرکز خواهد کرد

در روزهای اولیه تصدی توییتر، ماسک مشغول به‌روزرسانی‌هایی بود که توییتر ممکن است در آینده عرضه کند.

این ایده است اشتراک ماهیانه 20 دلاری برای حساب های تایید شده (تیک آبی) و پلت فرم ویدیویی Vine را مجددا راه اندازی کنید (تاک) توسط ماسک بزرگ شده است. پیش از این در یک نظرسنجی آنلاین، 69 درصد از پنج میلیون نفر به بازگشت Vine رأی دادند.

ماسک همچنین در توییتی نوشت:

روند تایید در حال حاضر در حال تغییر است.

ماسک همچنین از تشکیل هیئت نظارت بر محتوا با هدف تضمین آزادی بیان در این پلتفرم خبر داد. او همچنین گفت که در حال بررسی لغو ممنوعیت برخی از حساب های کاربری مانند حساب دونالد ترامپ است.

شایعه توسعه کیف پول ارز دیجیتال توسط توییتر ایده دیگری است که مطرح شده است، اما ماسک هنوز درباره صحت آن اظهار نظر نکرده است.

یکی از اولین اقدامات ماسک پس از بسته شدن خرید، اخراج پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال و ویجایا گید، رئیس امور حقوقی و سیاست‌گذاری توییتر، به دلیل گمراه کردن ماسک در مورد تعداد حساب‌های جعلی بود.

در همین حال، جک دورسی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سابق توییتر، که در ماه مه پلتفرم را ترک کرد و از خرید ماسک حمایت کرد، 18 میلیون سهم (به ارزش 975 میلیون دلار) را حفظ کرد.

توییتر یک پلت فرم ارتباطی محبوب است. بر اساس داده های BitInfoCharts، روزانه تنها 120000 توییت در مورد بیت کوین توسط کاربران این پلتفرم ارسال می شود.

کوین تلگراف