منو سایت

ایلان ماسک: سام بنکمن فرید یک احمق است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک: سام بنکمن فرید یک احمق است

ایلان ماسک: سام بنکمن فرید یک احمق است

ایلان ماسک اخیراً گفته است که قبل از معامله توییتر با سام بنکمن فرید صحبت کرده است. او همچنین پیش بینی هایی را برای آینده به اشتراک گذاشت.

ثروتمندترین مرد جهان اخیراً به یک بحث توییتری با بیش از 60000 شنونده پیوست تا درباره هک FTX و ورشکستگی آن صحبت کند. ایلان ماسک فاش کرد که با مدیر عامل سابق بورس اوراق بهادار، سام بنکمن فرید صحبت کرده و نظر او در مورد او چندان مثبت نبوده است.

… از افراد مختلف پیام‌هایی دریافت کردم که می‌گفتند او پول زیادی دارد که می‌خواهد در یک معامله توییتری سرمایه‌گذاری کند، و حدود نیم ساعت با او صحبت کردم و متوجه شدم که حوصله‌اش سر رفته است. مثل اینکه این یارو مزخرف است این برداشت من بود.

ایلان ماسک گفت که هنوز از او چیزی نشنیده است و افزود:

همه، از جمله بانک های سرمایه گذاری بزرگ – همه در مورد سم بنکمن فرید صحبت می کردند که روی آب راه می رود و یک میلیارد دلار دارد. اما این ایده من نبود. حتما مشکلی هست و سرمایه زیادی ندارد و توان مالی ندارد. این پیش بینی من بود

بعدها، ماسک همچنین بر اهمیت نگهداری وجوه در کیف پول های سرد تاکید کرد. او همچنین گفت:

من فکر می کنم احتمالا آینده ای برای بیت کوین، اتریوم و دوج کوین وجود دارد. من نمی توانم با دیگران صحبت کنم. اما اگر یکی از این سه مورد را در یک کیف پول سرد OTC دارید، فکر می‌کنم حدس من این است که خوب کار خواهد کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.