منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک بار دیگر از مک دونالد خواست تا Dogecoin را بپذیرد

ایلان ماسک بار دیگر از مک دونالد خواست تا Dogecoin را بپذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک بار دیگر از مک دونالد خواست تا Dogecoin را بپذیرد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اسپیس ایکس و توییتر، فشار رسانه ای خود را بر غول زنجیره ای جهانی فست فود برای پذیرش ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) به عنوان یک روش پرداخت ادامه داد.

به گزارش والکس و به نقل از کریپتو گلوب، ماسک بار دیگر در پاسخ به سوال یکی از کاربران در مورد صحت پیشنهاد قبلی خود به رستوران های زنجیره ای مک دونالد پاسخ مثبت داد. یک سال پیش، در ژانویه 2022، ایلان ماسک به مک دونالد پیشنهاد کرد که اگر Dogecoin را به عنوان واسطه پرداخت بپذیرند، او بسته ای از غذای معروف کودکان رستوران (هپی میل) را جلوی دوربین های تلویزیونی بخورد.

پیشنهاد اولیه ماسک به مک دونالد در حالی ارائه شد که اکانت رسمی این زنجیره رستوران در توییتر جامعه ارزهای دیجیتال را در جریان سقوط گسترده بازار ارزهای دیجیتال مسخره کرد.

ماسک یکی از حامیان معروف ارز دیجیتال Dogecoin است. در پایان سال 2021، شرکت تسلا امکان پرداخت با Dogecoin را برای کاربران خود فراهم کرد.

ماسک همچنین اعلام کرد که در نسخه ۲ پلتفرم توییتر، این شبکه اجتماعی از قابلیت پرداخت پشتیبانی خواهد کرد. با این حال، جزئیات بیشتری در مورد این ویژگی و تاریخ انتشار آن ارائه نشده است.

ارز دیجیتال Dogecoin در سال 2013 به عنوان یک شوخی ایجاد شد. این میم سکه در سال 2014 خبرساز شد. در همان سال جامعه کاربران این شبکه با جمع آوری 25000 دلار به تیم سوارکاری جامائیکا کمک کردند تا بتوانند در المپیک زمستانی در سوشی حاضر شوند.