منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایجاد 10 تا 30 میلیون شغل از طریق ارز دیجیتال در نیجریه

ایجاد 10 تا 30 میلیون شغل از طریق ارز دیجیتال در نیجریه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایجاد 10 تا 30 میلیون شغل از طریق ارز دیجیتال در نیجریه

ایجاد 10 تا 30 میلیون شغل از طریق ارز دیجیتال در نیجریه

آدول آدبایو، یکی از رقبای اصلی ریاست جمهوری آینده نیجریه، قول داده است که از فناوری بلاک چین و ارز دیجیتال برای ایجاد 30 میلیون شغل برای مردم محلی استفاده کند. سطح بیکاری یکی از مشکلات اساسی کشور است که امسال با رشد تقریبا 10 درصدی به اوج خود رسید.

ارز دیجیتال برای نجات

آدولف آدبایو، نامزد ریاست جمهوری حزب سوسیال دموکرات نیجریه در یک برنامه تلویزیونی اخیر وعده داد که مشکلات بیکاری این کشور را با استفاده از فناوری های مختلف از جمله بلاک چین و ارزهای دیجیتال حل کند.

این وکیل 50 ساله گفت که این ایده را با اتاق بازرگانی سیاهان آمریکا و اتاق بازرگانی ملی در میان گذاشته است. او به عنوان یک مشاور افراد با تجربه در این سازمان ها کار کرده است و اطمینان حاصل کرده است که آنها در طول سال ها فرصت های شغلی متعددی را در سراسر جهان ایجاد کرده اند:

من به آنها گفتم، ببینید، می دانید که ما قبلاً در بسیاری از کشورها این کارها را انجام داده ایم و من مشاور شما بوده ام و همه این کارها را انجام داده ایم. در کشور من، شرایط خاصی را می‌دانم که می‌توانیم برای آمدن شما به نیجریه ایجاد کنیم و می‌توانیم شغل ایجاد کنیم.»

نرخ بیکاری نیجریه در دهه گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و در سال 2022 به 10 درصد خواهد رسید. آدبایو معتقد است که دولت نهایی او می تواند با 2000 شرکت رمزنگاری محلی به نیروها بپیوندد و این اعداد را به میزان قابل توجهی کاهش دهد:

ما متوجه شدیم که با استفاده از 2000 شرکت و آوردن تولیدی که انجام می دهند، می توانیم بین 10 تا 30 میلیون شغل ایجاد کنیم.

نیجریه ای ها علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال دارند

تعامل آدبایو با بخش ارزهای دیجیتال می تواند آرای بیشتری را برای او به ارمغان بیاورد زیرا مردم محلی قبلاً به این طبقه دارایی علاقه نشان داده اند.

یک نظرسنجی Kocoin در آوریل تخمین زد که 33.4 میلیون نیجریه (35٪ از افراد 18 تا 60 ساله) ارز دیجیتال دارند یا معامله می کنند. بر اساس این مطالعه، دلیل اصلی پذیرش قابل توجه عدم وجود گزینه های مناسب مبتنی بر فیات در بسیاری از نقاط کشور است.

تورم فعلی در کشور از 20 درصد گذشت و به بالاترین حد خود در 17 سال گذشته رسید. شرایط بد اقتصاد کلان همراه با فروپاشی نایرا نیجریه، بسیاری از مردم محلی را به سرمایه گذاری در بیت کوین و استیبل کوین ها سوق داده است تا بخشی از ثروت خود را حفظ کنند.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که نیجریه کنجکاوترین کشور رمزنگاری در جهان است. افراد محلی بیشتر به احتمال زیاد در گوگل تایپ می کنند «خرید کریپتو»، «سرمایه گذاری در کریپتو» و «خرید نزول».

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.