منو سایت

اکثر صاحبان شیبا اینو در ضرر هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اکثر صاحبان شیبا اینو در ضرر هستند

داده‌های بلاک چین اتریوم نشان می‌دهد که حدود ۷۵ درصد از کسانی که روی ارز رمزنگاری Shiba Inu (SHIB) سرمایه‌گذاری کرده‌اند، اکنون ضرر کرده‌اند. با این حال، سرمایه گذاران همچنان توکن های خود را در طول بازار نزولی حفظ می کنند.

طبق داده های شرکت تحلیل زنجیره ای Into de Block، 75 درصد از سرمایه گذاران Shiba Inno سودآور نیستند، به این معنی که SHIB را بالاتر از قیمت فعلی آن خریداری کرده اند. تنها 16 درصد سود دارند، در حالی که 9 درصد از سرمایه گذاران خنثی هستند، یعنی نه ضرر و نه سود.

خرید شیبا اینو

همانطور که توسط CryptoGlobe گزارش شده است، میم کوین بیش از 50000 دارنده جدید اضافه کرد، حتی در بحبوحه رکود بازار ارزهای دیجیتال که به دلیل فروپاشی پلت فرم معاملاتی محبوب ارزهای دیجیتال FTX ایجاد شد. بر اساس داده‌های Etrascan، تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که Shiba Inu را در بلاک چین نگه می‌دارند از حدود 1.227 میلیون در ماه قبل به بیش از 1.128 میلیون در زمان نگارش این مقاله افزایش یافته است. ارقام نشان می دهد که SHIB بیش از 1500 دارنده جدید در روز اضافه می کند.

تعداد دارندگان شیبا حتی با کاهش قیمت ممکوین ها و دیگر ارزهای دیجیتال پیشرو در حال افزایش است. طی 30 روز گذشته، SHIB بیش از 8 درصد کاهش یافته است. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران Shiba Ino اعلام کرده اند که قصد فروش انبوه ندارند، زیرا میانگین زمانی که کاربران شیبا را قبل از فروش یا انتقال آن به یک آدرس خارجی در Coinbase نگه می دارند از مرز 200 روز گذشته است. صرافی کریپتوکارنسی در صفحه خود خاطرنشان می کند که زمان نگهداری طولانی “نشانه ای از روند انباشتگی” است، در حالی که زمان کوتاه نگه داشتن “نشان دهنده افزایش حرکت توکن است.” میانگین زمان نگهداری شیبا اینو در صرافی پس از اضافه شدن این ویژگی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

سرمایه گذاران در Shiba Inu روی کاهش عرضه، با زمان سوزاندن توکن، شرط بندی می کنند تا با افزایش پذیرش، قیمت آن را افزایش دهند. ارتش شیبا راه های مختلفی را برای کسب درآمد و اشتراک در SHIB سازماندهی می کند، از جمله از طریق برنامه وابسته آمازون و از طریق لیست های پخش موسیقی که توسط جامعه گوش می شود. شایان ذکر است که فعالیت شیبا اینو در صرافی فهرست شده نزدک نشان دهنده کسری از فعالیت کلی این ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم است، زیرا در سایر پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال از جمله بایننس فهرست شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.