منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین بازی تحت وب Arzinja Mag Square Enix وارد بازار شد

اولین بازی تحت وب Arzinja Mag Square Enix وارد بازار شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین بازی تحت وب Arzinja Mag Square Enix وارد بازار شد

اولین بازی تحت وب اسکوئر انیکس یک تجربه تعاملی با مجموعه ای از آثار هنری آواتار NFT و داستان سرایی است.
پس از توسعه و انتشار برخی از موفق ترین فرنچایزهای بازی های ویدئویی تمام دوران، از جمله Final Fantasy و Tomb Raider، Square Enix به طور فزاینده ای توجه خود را به Web3 معطوف کرد و اکنون این شرکت ژاپنی اولین بازی خود را با استفاده از NFT معرفی کرده است.

امروز اعلام شد، Symbiogenesis به عنوان یک “تجربه هنر دیجیتال کلکسیونی” از آثار هنری NFT توصیف می شود که هم در بازی کار می کند و هم می تواند به عنوان تصویر پروفایل رسانه های اجتماعی (PFP) استفاده شود. این یک فرنچایز کاملاً جدید برای Square Enix است، نه توسعه یا اسپین آف یک IP موجود، و قرار است در بهار 2023 در اتریوم راه اندازی شود.

به جای تجربه قوی و همهجانبه بازی های ویدیویی سنتی، Symbio Genesis به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر وب مبتنی بر روایت با عناصر تعاملی توصیف می شود. طبق توضیحات رسمی، بازیکنان شخصیت مبتنی بر NFT خود را در حالی که با تکمیل ماموریت‌های حول محور مسائل مربوط به انحصار و تخصیص منابع حل می‌کنند، راز را حل می‌کنند.
اسکوئر انیکس برای اولین بار در اوایل سال 2019 به فضای وب 3 ابراز علاقه کرد، زمانی که رئیس جمهور یوسوکه ماتسودا از فناوری بلاک چین به عنوان یک جزء کلیدی بالقوه بازی های آینده نام برد. در مارس 2020، این شرکت یک دور سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری را در بازی sandbox Metaverse رهبری کرد.

Square Enix برای اولین بار در سال 2021 با انتشار “برچسب های دیجیتال” NFT برای مجموعه انیمیشن ها و بازی های ویدیویی Million Arthur از طریق پلت فرم بلاک چین LINE و با همکاری استودیوی Double Jump Web3 وارد فضای Web3 شد. در اواخر همان سال، ناشر به جاه طلبی های رو به رشد در فضای بلاک چین، از جمله بازی های مبتنی بر NFT اشاره کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.