منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین استیبل کوین قانونی از اکوسیستم کاردانو به زودی منتشر خواهد شد

اولین استیبل کوین قانونی از اکوسیستم کاردانو به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین استیبل کوین قانونی از اکوسیستم کاردانو به زودی منتشر خواهد شد

روز جمعه (18 نوامبر) Inc EMURGOکه بازوی تجاری بنیاد کاردانو است، از زمان راه اندازی اولین استیبل کوین با پشتوانه دلاری اکوسیستم به نام USDA مطلع. این نشانه اولین استیبل کوین کاملاً با پشتیبانی فیات و سازگار با مقررات در اکوسیستم کاردانو خوب.

به گزارش والکس و به نقل از Cryptoglobe، EMURGO در سال 2017 تاسیس شد. این یک گروه جهانی و فعال از شرکت ها در زمینه فناوری بلاک چین است که راه حل های مرتبط را برای توسعه دهندگان، استارت آپ ها، شرکت ها و دولت ها ارائه می دهد. این شرکت برنامه های کاربردی سازمانی را توسعه می دهد و ابزارهای توسعه دهنده را می سازد. همچنین خدمات آموزشی ارائه می دهد و در پروژه ها سرمایه گذاری می کند. این شرکت دفاتری در سنگاپور، ژاپن، آمریکا، هند و اندونزی دارد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی EMURGO، توکن USDA از ثبات اقتصادی دلار آمریکا همراه با امنیت شبکه کاردانو، هزینه های پایین و سازگاری با محیط زیست بهره می برد. EMURGO می گوید که با یک شرکت خدمات مالی تحت نظارت ایالات متحده برای نگهداری سپرده های نقدی شریک است. Imergo تضمین می کند که استیبل کوین هایش کاملاً ایمن هستند و با قوانین نظارتی مطابقت دارند. این شرکت امیدوار است که USDA در نهایت منجر به فرصت‌های مالی جدید در اکوسیستم کاردانو شود.

توکن USDA بخشی از راه حل است Anzens که شامل مجموعه ای از محصولات با هدف می باشد پر کردن شکاف بین سیستم مالی سنتی و DeFi تحویل داده شده است. Anzens دروازه ای برای محصولات و خدمات مالی قانونی ارائه شده در اکوسیستم کاردانو ایجاد می کند، جایی که هر کسی می تواند دلارهای خود را توکن کرده و آنها را به عنوان دارایی بومی کاردانو منتقل کند.

مدیر بخش فین تک شرکت EMURGO درباره این سکه پایدار گفت:

اکوسیستم کاردانو با شعار آوردن برنامه های کاربردی واقعی به دنیای کریپتو و ایجاد پایه ای برای ساختن اقتصاد آینده ایجاد شد. معرفی یک استیبل کوین با پشتوانه فیات و انطباق کامل با قوانین مالی گام بعدی در تحقق این شعار خواهد بود.

USDA یک دارایی بومی Cardano است که توسط USD پشتیبانی می شود. این استیبل کوین نه تنها برای سرمایه‌گذارانی که تراکنش‌های مالی روی پلتفرم بلاک چین انجام می‌دهند، ثبات می‌آورد، بلکه راهی برای حل مشکلی است که یکی از اهداف ما است. ارائه خدمات بانکی به افراد محروم از آن.

تاریخ راه اندازی USDA برای سه ماهه اول سال 2023 تعیین شده است. کاربران می توانند سرمایه خود را از طریق کارت های اعتباری، انتقال سیمی یا تبدیل ADA به این استیبل کوین تبدیل کنند. علاوه بر تبدیل به دلار، EMURGO به زودی انتقال راحت و ایمن سایر استیبل کوین ها (مانند USDC و USDT) و دارایی های دیجیتال (مانند اتریوم و بیت کوین) را به USDA امکان پذیر می کند. همچنین، یک اکوسیستم کامل از محصولات DeFi مانند خدمات وام، تبدیل و پرداخت و استخرهای سهام به زودی حول این استیبل کوین ساخته خواهد شد.