منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انحلال ۴۰۰ میلیون دلار با فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال

انحلال ۴۰۰ میلیون دلار با فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انحلال ۴۰۰ میلیون دلار با فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال

انحلال ۴۰۰ میلیون دلار با فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال

با وجود دستاوردهای چند هفته گذشته، ارز دیجیتال امروز به شدت سقوط کرد. قیمت بیت کوین بیش از 5 درصد کاهش یافت و به زیر 20000 دلار رسید.مجموع انحلال موقعیت های معاملاتی در 24 ساعت گذشته به حدود 360 میلیون دلار رسید.

رالی اخیر امیدهای بسیاری را ایجاد کرد که زمستان ارزهای دیجیتال ممکن است به پایان برسد، اما این اتفاق نیفتاده است. امروز بازار در وضعیت قرمز قرار دارد و اکثر ارزهای رمزپایه کاهش قابل توجهی را نشان می دهند. به این ترتیب نزدیک به 400 میلیون دلار موقعیت خرید و فروش منحل شد.

ارز دیجیتال بومی این صرافی FTX (FTT) در بدترین وضعیت در زمان نگارش مقاله است و حدود 30 درصد کاهش یافته است. این در پی وعده بایننس برای انحلال دارایی های FTT و اختلاف بین چانگ پتنگ ژائو و سام بنکمن فرید صورت گرفت.

بیت کوین نیز ضربه بزرگی خورد و برای اولین بار در دو هفته اخیر به زیر 20000 دلار سقوط کرد.

سایر سکه ها نیز بهتر از این عمل نکردند و اتریوم و ریپل نزدیک به 6 درصد کاهش یافتند. وقتی به memecoin ها نگاه می کنیم، وضعیت حتی بدتر است. توکن مورد علاقه ایلان ماسک، Dogecoin، بیش از 12٪ از ارزش خود را از دست داده است، در حالی که Shiba تقریبا 8٪ کاهش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال حدود 982 میلیارد دلار است که در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش را نشان می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.