منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • امکان ساخت زنجیرهای جانبی برای شبکه کاردانو وجود داشت

امکان ساخت زنجیرهای جانبی برای شبکه کاردانو وجود داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
امکان ساخت زنجیرهای جانبی برای شبکه کاردانو وجود داشت

بنیاد کاردانو و تیم توسعه (IOG) از انتشار یک جعبه ابزار جدید خبر داد که امکان ایجاد زنجیره های جانبی را برای شبکه کاردانو فراهم می کند.

در یک پست وبلاگ، IOG می‌گوید این جعبه ابزار به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بلاک چین‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) را با الگوریتم و ویژگی‌های اجماع خود بسازند.

به گفته IOG، یکی از این مدارها قبلاً به عنوان اثبات مفهوم ایجاد شده است. با استفاده از این مجموعه ابزار، آنها یک شبکه آزمایشی عمومی با ماشین مجازی اتریوم (EVM) به عنوان اثبات مفهوم ساختند. زنجیره‌های جانبی کاردانو را بدون به خطر انداختن ثبات یا امنیت زنجیره اصلی، توسعه‌پذیرتر و مقیاس‌پذیرتر می‌کنند.

این جعبه ابزار دارای یک سند مشخصات فنی است که حاوی مقدمه و راهنمای زنجیره های جانبی Cardano است و با در نظر گرفتن راحتی توسعه دهندگان طراحی شده است. هدف آن این است که توسعه دهندگان را قادر به انجام وظایف کلیدی مانند انتقال داده ها و دارایی ها بین زنجیره اصلی و زنجیره جانبی سفارشی و امکان راه اندازی زنجیره های جانبی و زنجیره های کوچکتر کند. این جعبه ابزار همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا آزمایش و کاوش کنند.

به گفته IOG، توسعه آسان زنجیره‌های جانبی یکی از مؤلفه‌های کلیدی است که می‌تواند به پذیرش انبوه Cardano کمک کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.