منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • امکان ایجاد حساب کاربری با شماره های بلاک چین ناشناس به تلگرام اضافه شد

امکان ایجاد حساب کاربری با شماره های بلاک چین ناشناس به تلگرام اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
امکان ایجاد حساب کاربری با شماره های بلاک چین ناشناس به تلگرام اضافه شد

تلگرام با فعال کردن پشتیبانی از شماره‌های ناشناس مبتنی بر بلاک چین که حدود 16 دلار قیمت دارند، ویژگی‌های امنیتی خود را افزایش داده است.

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به روز رسانی جدیدی را منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد به جای شماره تلفن های همراه، با استفاده از شماره های مبتنی بر بلاک چین ناشناس، حساب کاربری ایجاد کنند.

تلگرام قبلاً شماره تلفن های خصوصی افراد را از کاربرانی که به این برنامه اضافه نشده بودند پنهان کرده بود، اما اکنون کاربران می توانند شماره ها را از همه پنهان کنند، که احتمالاً برای کسانی که به ویژگی های متمرکز بر حریم خصوصی اهمیت می دهند خوشحال می شود.

این پلتفرم پیام رسان به یک اپلیکیشن محبوب برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این حرکت بخشی از به روز رسانی 9.2 است که در 6 دسامبر راه اندازی شد و همچنین به کاربران اجازه می دهد تایمرهای پیام را در چت های جدید حذف کنند.

برای استفاده از این ویژگی، کاربران باید «اعداد مبتنی بر بلاک چین ناشناس» را از Fragment، یک پلت فرم حراج غیرمتمرکز که توسط خالق تلگرام پاول دوروف تأسیس شده است، خریداری کنند.

Fragment نام های کاربری و شماره هایی ناشناس را می فروشد که فقط با تلگرام سازگار هستند. خریدها در این پلتفرم با استفاده از توکن مرتبط با تلگرام The Open Network (TON) انجام می شود.

آپدیت تلگرام

افراد پس از خرید شماره می توانند از این شماره های شخصی برای دریافت متن کد تایید پس از ورود به تلگرام استفاده کنند. افراد می توانند یک عدد تصادفی را در Fragment به قیمت 9 تن (16 دلار) خریداری کنند یا می توانند از طریق حراج آن را خریداری و بفروشند. به نظر می رسد اعداد خاصی تقاضای بالایی را به خود جلب می کنند زیرا ‘8888888’ در حال حاضر بالاترین قیمت پیشنهادی 33,075 تن (60,527 دلار) را در زمان نگارش دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.