منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ال‌جی متاورس را وارد اتاق نشیمن مشتریانش می‌کند

ال‌جی متاورس را وارد اتاق نشیمن مشتریانش می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ال‌جی متاورس را وارد اتاق نشیمن مشتریانش می‌کند

غول فناوری کره جنوبی LG Electronics اعلام کرده است که با پلتفرم فناوری مبتنی بر ابر Oorbit و Pixelynx، شرکتی که یک اکوسیستم موسیقی، بازی و web3 یکپارچه ایجاد می کند، شریک شده است تا Metaverse را مستقیماً وارد اتاق کند. مخاطب را بیاورید.

این مشارکت قرار است به بینندگان اجازه دهد تا جهان های مجازی به هم پیوسته، کنسرت ها و بازی های چند نفره مبتنی بر هوش مصنوعی را کشف کنند و تعامل ساده تری را در Metaverse از طریق تلویزیون های LG خود تجربه کنند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ارسال شده به کوین تلگراف در 4 ژانویه، کاربران به “جهان های مجازی به هم پیوسته” و تجربیات، از جمله کنسرت های مجازی و بازی های چند نفره مبتنی بر هوش مصنوعی دسترسی خواهند داشت. پوجا کوشا، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری Oorbit گفت:

«فناوری اختصاصی ما بافت پیوندی است که جهان‌های مجازی را به هم متصل می‌کند و به توسعه‌دهندگان و برندها اجازه می‌دهد تجربیات خود را به دنیای Metaverse بیاورند. “مقیاس‌سازی فناوری ما برای میلیون‌ها مشتری تلویزیون ال‌جی گام بعدی در دسترسی همه افراد به Metaverse است.”

در دسامبر 2022، Cointelegraph گزارش داد که شرکت سرگرمی دیجیتال، بلاک چین و گیمیفیکیشن Animoca Brands اکثریت سهام Pixelynx مستقر در لس آنجلس را به دست آورده است.

در مارس 2022، ال‌جی الکترونیکس نیز رسما اهداف توسعه کسب و کار خود را به‌روزرسانی کرد تا شامل ارزهای دیجیتال و نرم‌افزارهای مبتنی بر بلاک چین شود. یکی از پلتفرم‌های خبری کره جنوبی گزارش داد که ال‌جی دو هدف جداگانه مرتبط با رمزنگاری را در جریان مجمع عمومی سالانه خود اضافه کرد: «توسعه و فروش نرم‌افزار مبتنی بر بلاک چین» و «فروش و واسطه‌گری ارزهای دیجیتال».

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.