منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش 50 درصدی قیمت فانتوم با انتشار چشم انداز 30 ساله آن

افزایش 50 درصدی قیمت فانتوم با انتشار چشم انداز 30 ساله آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش 50 درصدی قیمت فانتوم با انتشار چشم انداز 30 ساله آن

افزایش 50 درصدی قیمت فانتوم با انتشار چشم انداز 30 ساله آن

در میان گزارش‌هایی مبنی بر اینکه بنیاد فانتوم سودهای پایداری تولید می‌کند و می‌تواند تا 30 سال بدون نیاز به فروش هیچ توکنی به فعالیت خود ادامه دهد، قیمت فانتوم در 30 نوامبر به حرکت صعودی خود ادامه داد.

قیمت فانتوم نزدیک به 13.5 درصد افزایش یافت و به 0.24 دلار رسید که بالاترین سطح آن در سه هفته اخیر است. این رالی بخشی از بهبودی گسترده تر بود که با بسته شدن حدود 0.17 دلار در 22 نوامبر آغاز شد. این حرکت باعث افزایش 50 درصدی قیمت فانتوم در 8 روز گذشته شده است.

جالب اینجاست که این رالی پس از آندره کرون، بنیانگذار بنیاد فانتوم، شدت گرفت که صورت‌های مالی شرکت را در 28 نوامبر منتشر کرد، که نشان می‌داد دارایی‌های دیجیتال بنیاد فانتوم 340 میلیون دلار است و بیش از 10 میلیون دلار درآمد سالانه ایجاد می‌کند.

برخی از پروژه های رمزنگاری و بلاک چین به دلیل قرار گرفتن در معرض ورشکستگی بالقوه آسیب دیده اند. به عنوان مثال، سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX باعث کاهش شدید قیمت سولانا و توکن های پروژه مرتبط مانند سرم (SRM) شد. صرافی FTX و شرکت تابعه آن Alameda Research حامیان اصلی اکوسیستم Solana بودند.

در فوریه 2021، Alameda همچنین 35 میلیون دلار توکن فانتوم خریداری کرد تا به اعتباربخشی در بلاک چین فانتوم تبدیل شود. این همکاری در گذشته پروژه ممکن است عاملی کلیدی در عملکرد ضعیف توکن فانتوم در اوایل نوامبر باشد که قیمت آن تا 35 درصد کاهش یافت.

Cronje هرگونه ارتباط با صرافی FTX و Alameda Research را کم اهمیت جلوه داد و توضیح داد که هر کسی که اعتبارسنجی است لزوماً بخشی از Phantom Foundation نیست.

او نوشت:

برخلاف اکثر رقبای ما، این بنیاد دارای مقدار نسبتا کمی توکن Fanotem است.

اکثر پروژه های سطح یک بین 50 تا 80 درصد از عرضه توکن خود را دارند. در زمان راه اندازی، فانتوم کمتر از 3 درصد از توکن ها را در اختیار داشت. اما این بنیاد در حال حاضر بیش از 14 درصد از توکن ها را در اختیار دارد. بنیاد سولانا ترجیح می دهد توکن های خود را بخرد تا اینکه آنها را برای کمک های اضافی بفروشد

داده‌های Anchen Phantom نشان می‌دهد که آدرس‌هایی با بیش از ۱ میلیون توکن FTM توکن‌ها را در طول سقوط بازار کریپتو به دلیل سقوط FTX توزیع کرده‌اند. از سوی دیگر، عرضه توکن های FTM توسط آدرس هایی با موجودی بین 1 تا 1 میلیون فانتوم در ماه نوامبر افزایش یافت که نشان دهنده انباشت قوی ترین سرمایه گذاران شبکه (نهنگ) و ضعیف ترین (ماهی) است. به عبارت دیگر، این سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که توکن Fanotem در آینده رشد بالایی را تجربه کند.

شاخص های فنی تا حدی از چشم انداز صعودی حمایت می کنند. قیمت FTM اکنون نزدیک به 20 درصد افزایش یافته و به 0.30 دلار رسیده است که مطابق با خط روند بالای کانال نزولی غالب و EMA50 نمودار 3 روزه آن (موج قرمز) مطابق شکل زیر است.

در مقابل، آزمایش 0.30 دلار به عنوان مقاومت اصلی می تواند منجر به عقب نشینی فوری قیمت فانتوم به خط روند پایین کانال نزولی نزدیک به 0.16 دلار شود که در جولای 2021 نیز به عنوان حمایت عمل کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.