منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش 35 درصدی قیمت کاردانو تا پایان سال 2022

افزایش 35 درصدی قیمت کاردانو تا پایان سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش 35 درصدی قیمت کاردانو تا پایان سال 2022

هوش مصنوعی: افزایش 35 درصدی قیمت کاردانو تا پایان سال 2022.

یک مدل پیش بینی قیمت بر اساس هوش مصنوعی نشان می دهد که قیمت کاردانو تا پایان سال جاری به 0.42 دلار افزایش می یابد که نشان دهنده افزایش 35 درصدی قیمت فعلی این ارز دیجیتال است. با توجه به الگوریتم پیش‌بینی قیمت مبتنی بر PyTorch NeuralProphet که از چارچوب یادگیری ماشین منبع باز استفاده می‌کند، قیمت Cardano ممکن است تا پایان دسامبر سال جاری به 0.42 دلار برسد. با این حال، این مدل انتظار داشت که Cardano در ماه سپتامبر بالاتر از 1 دلار معامله شود، در حالی که در واقعیت این ارز دیجیتال تلاش کرد تا بالای 0.50 دلار شکسته شود.

انجام پیش بینی قیمت Cardano توسط هوش مصنوعی

انجام پیش بینی قیمت Cardano توسط هوش مصنوعی

مدل پیش‌بینی قیمت از داده‌های سال ۲۰۱۷ و فناوری هوش مصنوعی برای تعیین رشد قیمت ارز دیجیتال Cardano استفاده می‌کند. او پیش‌بینی‌های تا حدودی دقیقی از فوریه ۲۰۲۱ تا می ۲۰۲۲ ارائه کرد، زمانی که اکوسیستم Terra سقوط کرد و فضای کریپتو وارد بازار نزولی شد. علاوه بر این، تعداد قراردادهای هوشمند اجرا شده در شبکه کاردانو نسبت به سال گذشته بیش از 300 درصد افزایش یافته است، زیرا شبکه ارز دیجیتال علیرغم ادامه بازار نزولی به رشد خود ادامه می دهد. بر اساس داده های بلاک چین کاردانو، در ابتدای سال 947 قرارداد هوشمند پلوتوس در شبکه کاردانو وجود داشت. این رقم تاکنون به بیش از 3790 قرارداد هوشمند رسیده است. به طور خاص، پلوتوس پلتفرم قرارداد هوشمند بلاک چین کاردانو است که به کاربران اجازه می دهد برنامه هایی بنویسند که با بلاک چین کاردانو تعامل دارند.

Cardano اخیراً با راه اندازی اولین استیبل کوین خود به نقطه عطف جدیدی رسیده است. سایر استیبل کوین ها در شبکه کاردانو در حال شکل گیری هستند. EMURGO، بازوی تجاری Cardano، اوایل این ماه از راه اندازی برنامه ریزی شده استیبل کوین جدید با پشتوانه USDA، اولین استیبل کوین کاملاً با پشتوانه فیات و مطابق با مقررات در اکوسیستم کاردانو خبر داد.

اخیراً، بنجامین کوهن، اینفلوئنسر محبوب کریپتو پیشنهاد کرد که خطر واقعی کاهش بیش از 60 درصدی قیمت کاردانو در طول بازار نزولی وجود دارد، زیرا او معتقد است که کاردانو در بازار نزولی با مقاومت شدیدی روبرو می‌شود که می‌تواند باعث شود سقوط بیشتر

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.