منو سایت

افزایش چشمگیر کیف پول کاردانو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش چشمگیر کیف پول کاردانو

افزایش چشمگیر کیف پول کاردانو

تعداد کیف پول های کاردانو در ماه گذشته 13300 عدد افزایش یافته است. این افزایش نشان می دهد که حداقل در کوتاه مدت تقاضا برای Cardano رو به رشد است. این علاقه فزاینده را می توان به تلاش های روزافزون کاردانو برای توسعه شبکه نسبت داد.

توییتی که Cardanodili در 8 دسامبر منتشر کرد، بیان کرد که تعداد مشارکت‌های انجام شده به GitHub در پلتفرم Cardano افزایش یافته است. کاردانو از بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال در این دسته بهتر عمل کرد.

توسعه بین پلتفرمی GitHub

مقایسه توسعه GitHub در پلتفرم های مختلف

یکی دیگر از شاخص های عملکرد کاردانو، صرافی غیرمتمرکز آن (DEX) است. بر اساس داده های ارائه شده توسط DappRadar، MiniSwap، یک صرافی غیرمتمرکز محبوب در شبکه Cardano، هفته گذشته با افزایش حجم معاملات با افزایش 18.61 درصدی، شاهد افزایش شدید حجم در هفته گذشته بود. همچنین تعداد تراکنش های این صرافی در 24 ساعت گذشته 3.15 درصد افزایش یافته است.

فعالیت رو به رشد DEX کاردانو همچنین بر روی کل ارزش قفل شده (TVL) تأثیر گذاشته است. از تصویر زیر می توان دریافت که TVL کاردانو از 21 نوامبر به شدت افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، کل ارزش قفل شده در شبکه کاردانو 60.62 میلیون دلار پس از افزایش 2.31 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

با این حال، طبق گزارش رسانه ها، هزینه های جمع آوری شده توسط Cardano در ماه گذشته 30 درصد کاهش یافته است.

ارزش کل کاردانو قفل شده است

ارزش کل کاردانو قفل شده است

به NFT بروید: حجم کاردانو NFT در 24 ساعت گذشته 26 درصد افزایش یافته است. با این حال، تعداد NFT های فروخته شده توسط کاردانو کاهش یافته است. بر اساس گزارش opencnft، تعداد NFT های فروخته شده در شبکه کاردانو 12.51 درصد کاهش یافته است.

حجم معاملات NFT در 24 ساعت گذشته

حجم معاملات NFT در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل داده های دیگر

این کاهش بهره بر NFTهای کاردانو تأثیر گذاشت و بر فعالیت زنجیره ای کاردانو تأثیر گذاشت. حجم آن در هفته گذشته با کاهش قابل توجهی همراه بود. در حال حاضر حجم کاردانو از 224 میلیون به 142 میلیون در هفت روز گذشته کاهش یافته است. با این حال، نرخ سرمایه بایننس برای کاردانو همچنان بالا بود. بنابراین، یک چشم انداز صعودی برای کاردانو در آینده قابل پیش بینی است. در زمان انتشار، Cardano با قیمت 0.314 دلار معامله می شد. تسلط این ارز دیجیتال در ماه گذشته 8.15 درصد کاهش یافته و در حال حاضر 1.24 درصد از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

درصد تامین مالی کاردانو

درصد تامین مالی کاردانو

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)