منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش چشمگیر تعداد کیف پول های کاردانو

افزایش چشمگیر تعداد کیف پول های کاردانو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش چشمگیر تعداد کیف پول های کاردانو

کاردانو در چند روز اخیر روند قیمتی بسیار خوبی را ثبت کرد. با وجود کاهش جزئی قیمت ها، هنوز نشانه های زیادی از رشد بیشتر وجود دارد. یکی از نشانه ها گام های کاردانو در توسعه است، زیرا این شبکه اخیرا مجموعه ابزارهای نوار کناری خود را راه اندازی کرده است. شبکه Cardano به یک مرکز توسعه‌دهنده تبدیل شده است که به کاربران اجازه می‌دهد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را روی بلاک چین خود بسازند. افزایش کارایی کاردانو ممکن است به افزایش علاقه به پروژه تبدیل شده باشد.

افزایش کیف پول های جدید در شبکه کاردانو

Cardano افزایش چشمگیری در سهم بازار خود داشته است و بیش از 50000 کیف پول جدید را در این ماه به پروتکل خود اضافه کرده است. یوهان سفیر کاردانو با خوشحالی این آمار را در توییتر به اشتراک گذاشت. تعداد کل کیف‌پول‌های کاردانو از ۳ میلیون و ۸۴۲ هزار و ۸۶۷ کیف پول در تاریخ ۱ ژانویه به ۳ میلیون و ۸۹۴ هزار و ۷۳۵ کیف پول ثبت‌شده تا ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ افزایش یافته است.

این رشد نشان دهنده افزایش پذیرش ADA و فعالیت بیشتر در زنجیره در میان مصرف کنندگان است. ارزش بازار کاردانو نیز از 8.48 میلیارد دلار ثبت شده در پایان سال گذشته به 13 میلیارد دلار امروز افزایش یافته است. پس از راه اندازی Sidechain Toolkit خود، توسعه دهندگان Cardano به تاریخ راه اندازی پروژه Djed stablecoin اشاره کردند.

در یک به روز رسانی شبکه COTI در 25 ژانویه، Shahaf Bar Geffen اعلام کرد که Djed stablecoin کاردانو هفته آینده راه اندازی خواهد شد. اگرچه تاریخ نامشخص بود، یک جدول زمانی برای جامعه کاردانو تعیین شد.

Djed یک استیبل کوین است که توسعه دهندگان قصد دارند اکوسیستم کاردانو را با آن تامین کنند. کوتی با همکاری تیم بنیاد کاردانو (IOG) این استیبل کوین را توسعه داد. این ارز دیجیتالی که هنوز راه اندازی نشده است، برای استفاده درست از آن با بیش از 40 شریک در ارتباط است. شبکه کوتی اعلام کرده است که آخرین اقدامات را انجام می دهد زیرا فرآیند همگام سازی شاخص زنجیره ای بیش از یک هفته پیش آغاز شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.