منو سایت

افزایش دشواری استخراج بیت کوین Arzindja

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش دشواری استخراج بیت کوین Arzindja

بر اساس گزارش BTC.com، علیرغم کاهش بیش از 22 درصدی قیمت بیت کوین در دو هفته گذشته، دشواری استخراج بیت کوین 0.51 درصد افزایش یافت و به بالاترین حد تاریخ در اصلاح دو هفته ای روز دوشنبه رسید.

دشواری استخراج بیت کوین تا کنون در سال 2022 بیش از 51 درصد افزایش یافته است، در حالی که قیمت بیت کوین 65 درصد کاهش یافته است. دشواری استخراج بیت کوین تقریباً هر دو هفته یکبار تغییر می کند و به تغییر در میزان قدرت محاسباتی مورد استفاده برای استخراج بلاک های بیت کوین برای پاداش دادن با بیت کوین مربوط می شود. داده های Blockchain.com نشان داد که میانگین هش هفت روزه بیت کوین در روز یکشنبه حدود 256 اگزاها در ثانیه بود که از میانگین هفت روزه 266 اگزاها در دو هفته پیش کمتر بود.

نموداری از BTC.com نشان می‌دهد که استخر ماینینگ Foundry که توسط یکی از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Digital Currency Group اداره می‌شود، در حال حاضر بیش از ۲۷ درصد از کل قدرت محاسباتی شبکه بیت‌کوین را تشکیل می‌دهد. حدود دوازده ماه پیش، Foundry حدود 11.5 درصد از شبکه را به خود اختصاص داد و در بین تمام استخرهای استخراج رتبه پنجم را به خود اختصاص داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.