منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اعترافات کارولین الیسون، مدیر اجرایی سابق پژوهش آلامدا

اعترافات کارولین الیسون، مدیر اجرایی سابق پژوهش آلامدا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اعترافات کارولین الیسون، مدیر اجرایی سابق پژوهش آلامدا

به گزارش بلومبرگ، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، به دادگاه فدرال در نیویورک گفت که آگاهانه وام دهندگان را در مورد مبلغ وام گرفته شده از صرافی سقوط کرده FTX گمراه کرده و می‌دانست که اقدامات او اشتباه بوده است. بر اساس متنی که بلومبرگ نقل کرده است، الیسون گفت:

از سال 2019 تا 2022، می‌دانستم که Alameda به وام‌هایی در FTX.com، یک صرافی ارز دیجیتال که توسط آقای بنکمن فرید اداره می‌شود، دسترسی داشت. این به Alameda اجازه داد تا بدون نیاز به ارسال وثیقه، بدون نگهداری موجودی، و بدون اینکه تحت پروتکل‌های انحلال FTX.com در معرض مارجین فراخوان قرار گیرد، به خط اعتباری نامحدود دسترسی داشته باشد.

الیسون گفت که او و سام بنکمن-فرید، مدیرعامل سابق FTX توافق کردند که معامله را با ایجاد صورت‌های مالی نادرست مخفی کنند و او می‌دانست که حساب‌های آلامدا با مانده منفی نشان می‌دهد که شرکت از وجوه مشتریان FTX استفاده می‌کند.

الیسون و یکی از بنیانگذاران FTX و CTO سابق صرافی گری وانگ اوایل این هفته به اتهامات متعدد مربوط به سقوط Alameda و FTX اعتراف کردند. بنکمن-فرید از باهاما به ایالات متحده مسترد شد و روز پنجشنبه در دادگاه فدرال نیویورک حاضر شد، جایی که یک قاضی گفت تا زمانی که در انتظار محاکمه است با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد خواهد شد.

بلومبرگ گزارش داد وانگ در جلسه استماع خود گفت که به او دستور داده شده است که تغییراتی در کدی ایجاد کند که می‌دانست امتیازات ویژه‌ای به Alameda می‌دهد. وانگ در متنی به نقل از بلومبرگ گفت: می دانستم کاری که انجام می دهم اشتباه است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.