منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اسکوئر انیکس در حال افزایش تجارت بلاک چین خود است

اسکوئر انیکس در حال افزایش تجارت بلاک چین خود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اسکوئر انیکس در حال افزایش تجارت بلاک چین خود است

یوسوکه ماتسودا، مدیر عامل Square Enix، علیرغم واکنش شدید طرفداران، تعهد این شرکت به ادغام فناوری بلاک چین در بازی‌های ویدیویی را تایید کرده است. ماتسودا در نامه سال نوی 2023 خود نوشت:

ما بر سرگرمی های بلاک چین تمرکز کرده ایم و به شدت در توسعه کسب و کارها به سمت بلاک چین سرمایه گذاری کرده ایم.

ماتسودا گفت که Square Enix در حال توسعه بازی های متعدد مبتنی بر بلاک چین بر اساس مالکیت معنوی این شرکت است که قرار است امسال منتشر شود. در نوامبر 2022، Square Enix Symbiogenesis را معرفی کرد. اولین بازی بزرگ توکن غیر قابل تعویض (NFT) این شرکت.

اسکوئر انیکس

فاینال فانتزی، یکی از معروف ترین بازی های اسکوئر انیکس

متصل: همکاری انجین و سازنده بازی Final Fantasy

ماتسودا در نامه سال نو خود گفت که فناوری بلاک چین به بازی‌های ویدیویی کمک می‌کند تا اقتصاد رمزنگاری خود را شکل دهند و به رشد خودپایه دست یابند. طرفداران فرنچایز اسکوئر انیکس نسبت به ابتکارات بلاک چین این شرکت ابراز بی اعتمادی کرده اند و دلیل آن را بی اعتمادی به دارایی های دیجیتال، نگرانی در مورد آسیب های زیست محیطی احتمالی این فناوری و کیفیت پایین بازی های بلاک چین عنوان کرده اند. اسکوئر انیکس، که فرنچایزهای مشهور جهانی مانند Final Fantasy و Kingdom Hearts را تولید می کند، طبق وب سایت خود، فروش خالص 365.2 میلیارد ین ژاپن (2.8 میلیارد دلار) را تا 31 مارس 2022 گزارش کرده است.

بازی‌سازان بزرگ ژاپنی سال گذشته به این روند پیوستند، شرکت چندملیتی Metal Gear Solid، کونامی، 13 شغل جدید در ماه اکتبر برای سرمایه‌گذاری در بلاک چین اضافه کرد، در حالی که سازنده Sonic، سگا در سپتامبر اعلام کرد که روی بازی کلکسیونی مبتنی بر بلاک چین کار می‌کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.