منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استیبل کوین Pexos USDP ارتباط خود را با دلار آمریکا از دست داده است

استیبل کوین Pexos USDP ارتباط خود را با دلار آمریکا از دست داده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استیبل کوین Pexos USDP ارتباط خود را با دلار آمریکا از دست داده است

استیبل کوین USDP Pexos پس از کاهش به 0.98 دلار در 10 فوریه برای مدت کوتاهی ارتباط خود با دلار آمریکا را از دست داد. بر اساس گزارش ها، Paxos در حال حاضر توسط وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) در حال بررسی است.

استیبل کوین USDP که توسط Pexos مدیریت می شود برای مدت کوتاهی از مرز 1 دلار عبور کرد و در حدود 0.98 دلار در نوسان است. این اولین بار نیست که استیبل کوین USDP ارتباط خود را با دلار از دست می دهد، زیرا در سال 2022 موارد متعددی از این مورد وجود داشته است. استیبل کوین Pax Dollar در سال 2018 ایجاد شد. این استیبل کوین به اندازه استیبل کوین های رقیب مانند تتر محبوب نیست. و USDC، اما همچنان توانست بازاری برای خود پیدا کند.

این نوسانات قیمت اندکی پس از آن رخ داد که وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) اعلام کرد که در حال بررسی Pexos است. به گفته منابعی که اولین بار این خبر را گزارش کردند، جزئیات بیشتری ارائه نشده است.

تحقیقات یکی از دلایلی است که چرا استیبل کوین ممکن است ارتباط خود را از دست داده باشد، اما Pexos به دلایل دیگری نیز خبرساز شده است. گفته می شود که دفتر کنترل ارز ایالات متحده در حال بررسی درخواست از Pexos برای پس گرفتن درخواست خود برای منشور بانک اعتماد ملی است. پاکسوس این موضوع را تکذیب کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.