منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استیبل کوین Djed در شبکه کاردانو راه اندازی شد

استیبل کوین Djed در شبکه کاردانو راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استیبل کوین Djed در شبکه کاردانو راه اندازی شد

استیبل کوین Djed در شبکه کاردانو راه اندازی شد

Djed، استیبل کوین الگوریتمی شبکه کاردانو، در شبکه اصلی فعال شده است. اما کلاهبرداران این فرصت را هم از دست ندادند. فروپاشی UST، استیبل کوین الگوریتمی اکوسیستم Terra، احساسات منفی را برای این دسته از استیبل کوین ها ایجاد کرده است. سقوط سال گذشته صنعت کریپتو را عمیق‌تر به سمت بازار نزولی سوق داد و سرمایه‌گذاران میلیاردها دلار از دست دادند. تیم COTI با کمک Input Output Global (سازندگان شبکه Cardano) به مدت یک سال برای ایجاد یک استیبل کوین الگوریتمی کار کرد. در نهایت، آنها با راه اندازی Djed، عصر جدیدی از استیبل کوین ها را اعلام کردند.

Djed stablecoin به بیش از 40 شراکت برای پذیرش استیبل کوین جدید پیوسته است. در صرافی های غیرمتمرکز مانند MinSwap، Wingriders و MuesliSwap فهرست شده است. صرافی های متمرکز هنوز Djed را فهرست نکرده اند. اما Bitrue اعلام کرده است که اولین صرافی متمرکز خواهد بود که این توکن را فهرست می کند.

برای مقابله با احساسات منفی استیبل‌کوین‌های الگوریتمی، تیم Djed آن‌ها را به گونه‌ای ساخت که 400 تا 800 درصد توسط کوین اصلی کاردانو، ADA، و کوین پشتیبان، شن، بیش از حد وثیقه شوند. اثبات ذخایر روی زنجیره برای سرمایه گذاران برای بررسی نسبت ذخیره در دسترس خواهد بود. این تیم همچنین به برنامه هایی برای اضافه کردن دارایی های دیگر مانند WBTC و WETH به عنوان ذخیره در کنار ADA اشاره کرد. طبق اعلام وب سایت رسمی، قیمت دیجد 2.67 ADA و قیمت شن 1.08 ADA است. در حال حاضر دارای نسبت ذخیره 783 درصدی است که توسط حدود 20 میلیون توکن ADA پشتیبانی می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.