منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استیبل کوین کاردانو USDA در اوایل سال 2023 راه اندازی خواهد شد

استیبل کوین کاردانو USDA در اوایل سال 2023 راه اندازی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استیبل کوین کاردانو USDA در اوایل سال 2023 راه اندازی خواهد شد

تا پایان سه ماهه اول سال 2023، اکوسیستم کاردانو قرار است اولین استیبل کوین با پشتوانه فیات سازگار با مقررات را راه اندازی کند. این استیبل کوین USDA نام دارد و انتظار می رود اکوسیستم DeFi کاردانو را قوی تر و پایدارتر کند.

USDA، استیبل کوین کاردانو با پشتوانه فیات، سازگار با مقررات

به گفته آمورگو، واحد تجاری رسمی و بنیانگذار بلاک چین کاردانو، USDA Stablecoin قرار است در سال 2023 راه اندازی شود. USDA اولین محصول این شرکت در مجموعه محصولات “Anzens” است که هدف آن پر کردن شکاف بین مالی سنتی (TradFi) و DeFi است. USDA سال آینده به طور انحصاری بر روی پلتفرم Anzens راه اندازی می شود، جایی که کاربران می توانند USD خود را از طریق کارت های اعتباری یا بدهی خرج کنند یا رمز خود Cardano، ADA، را به USDA تبدیل کنند. این طرح گسترده‌تر همچنین شامل خدمات وام‌دهی و استقراض، پرداخت‌های کارتی مبتنی بر رمزنگاری، و پل‌هایی بین بازارهای سنتی و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) می‌شود.

آمورگو اخیرا شراکتی را با یک شرکت خدمات مالی مستقر در ایالات متحده آغاز کرده است که به عنوان شریک بانکی استیبل کوین عمل می کند و انطباق با USDA را تضمین می کند. حمایت USDA از دارایی‌های واقعی به ایجاد ثبات قیمت قوی و بلندمدت کمک می‌کند که در نهایت می‌تواند منجر به خدمات مالی قابل اعتمادتر برای اکوسیستم کاردانو شود. وینیت بووانگیری، مدیر عامل آمورگو فین تک گفت که معرفی یک استیبل کوین کاملاً با پشتوانه فیات و سازگار با مقررات گام بعدی در تحقق آینده جامعه است.

USDA از ثبات دلار آمریکا استفاده می کند

استیبل کوین جدید که با دلار آمریکا، ارز ذخیره جهان، 1:1 مرتبط است، توسط بلاک چین کاردانو طراحی شده است تا از شرکت های وب 3 و کاربران بازار کریپتو محافظت کند و تراکنش های جهانی سریع را امکان پذیر کند. علاوه بر دلار، آمورگو به زودی امکان تبدیل سایر استیبل کوین ها مانند USD Coin (USDC) و Tether (USDT) را نیز فراهم خواهد کرد. این شرکت قصد دارد در نهایت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال را مبادله کند.

سقوط استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD در ماه می نشان داد که یک استیبل کوین با پشتوانه دلار به کاهش عدم اطمینان در مورد استیبل کوین های الگوریتمی کمک می کند. این توسعه خوش‌بینانه اخیر توسط Cardano می‌تواند به افزایش قیمت ADA به یک دلار بسیار ارزشمند کمک کند. در زمان نگارش این مقاله، ADA با قیمت 0.3076 دلار با ارزش بازار 10.6 میلیارد دلار معامله می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)