منو سایت

استیبل کوین جدید Arzinja Mag Circle در Solana

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استیبل کوین جدید Arzinja Mag Circle در Solana

طبق یک توییت در 6 نوامبر، Circle، یک شرکت جهانی فین‌تک و صادرکننده استیبل کوین USDC، از سولانا حمایت کرد. در رویداد Solana Breakpoint، Circle از گسترش EuroCoin و زیرساخت زنجیره متقابل بدون مجوز جدید آن (پروتکل انتقال متقابل زنجیره ای) به شبکه Solana در نیمه اول سال 2023 خبر داد.

گسترش دایره در سولانا

Circle برای اولین بار یک استیبل کوین سازگار با یورو به نام EuroCoin (EUROC) را در ماه ژوئن راه اندازی کرد. این استیبل کوین مشابه USDC در حال حاضر بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود و اکنون Solana (SOL) نیز تحت همین چتر قرار خواهد گرفت.

شیراز شیر، رئیس بخش پرداخت آزمایشگاه سولانا گفت:

در دسترس بودن سکه یورو در سولانا موارد استفاده جدیدی را برای ارز خارجی (FX) باز می کند و به معامله گران اصلی ارز جدید اجازه می دهد تا سکه های یورو را در کنار USDC قرض دهند. به عنوان ارز پرداخت در Solana در دسترس خواهد بود.

یکی از برجسته‌ترین صرافی‌های دارایی دیجیتال، FTX، از EuroCoin سولانا در هنگام راه‌اندازی پشتیبانی می‌کند. پروتکل های غیرمتمرکز دیگر مانند رادیوم و سولند نیز پشتیبانی ارائه کرده اند.
Circle همچنین قصد دارد پروتکل انتقال زنجیره ای خود را به Solana گسترش دهد. زیرساخت زنجیره متقابل بدون مجوز در سپتامبر سال جاری اعلام شد، اما هنوز روشن نشده است. این پروتکل قرار است در اوایل سال 2023 روی اتریوم (ETH) و Avalanche (AVAX) راه‌اندازی شود و در نیمه اول سال 2023 به Solana گسترش یابد. این پروتکل به توسعه‌دهندگان و پروژه‌های رمزنگاری اجازه می‌دهد USDC را در بلاک چین‌های مختلف انتقال دهند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.